Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy1 2.4 km
1:57.7
73.419.18.19.18.
20:23 Elfelejtettem felkapcsolni a lámpákat, csodálkoztam, hogy egy kicsit sötét van. Várom a holnapot, izgatott vagyok.
95.518.17.17.16.
10:37 Nagyon nehéz, csúszós szakasz, ez új nekem.
Gy4 10.15 km
7:17.2
83.622.18.17.16.
11:59 Gyors és csúszós gyorsasági szakasz.
Gy5 19.95 km
13:00.5
92.012.12.15.15.
15:19 Amikor másodjára megyek egy gyorsasági szakaszon, akkor jobbat szoktam menni, mint elsőre, viszont most más a helyzet, nagyon koszos a pálya, nehéz.
15:16 Nehéz a pálya, sokat változnak a dolgok.
Gy6 23.67 km
15:04.8
94.211.11.12.12.
16:21 Mindenhol csúszott az út, nehéz volt az autót a pályán tartani. Nem tudom, hogyan kéne fejlődni, anélkül, hogy kockázatot vállaljunk.
Gy7 10.15 km
7:16.7
83.715.12.11.11.
17:43 Semmi nem olyan, mint amit reméltem. Nehéz pálya, nem láttam a távokat, néha mikor megfékeztem az autót, olyan volt, mintha megúszott volna a kanyarban. Sokat tanulok ebből a versenyből.
2019. november 10. (vasárnap)
Gy8 10.6 km
5:54.4
107.79.9.9.9.
09:05 Nagyon trükkös, sok pocsolya van, nem érzek olyan magabiztosságot, amilyet egy tiszta pályán érzek.
Gy9 27.48 km
19:19.3
85.39.9.8.8.
09:50 Nagyon csúszós, az erdőben olyan, mintha jégen mennénk, nagyon nehéz ez a gyorsasági. Boldog vagyok, hogy itt vagyunk, nincs semmi problémánk, minden jó.
Gy10 10.02 km
7:13.8
83.26.6.7.7.
11:13 Ezekben a gyorsaságikban minden meg van, amikkel nem szívesen akarsz találkozni egy rally versenyen. Nem tudom, hogy vezessem az autót, kicsit frusztrált vagyok. Felúszik az autó az egyenesekben is, akkora pocsolyákon kell keresztülmenni. A túlélésről szól.
Gy11 6 km
5:30.4
65.48.7.7.7.
12:00 Csúszósak voltak a felfestések. Más gyorsasági szakasz, mint a többi.
Gy12 10.6 km
6:10.6
103.09.9.7.7.
14:54 Trükkös, nagyon csúszós és nehéz. Nagyon óvatosak vagyunk.
Gy13 27.48 km
21:05.4
78.25.5.7.7.
16:11 Sosem gondoltam, hogy ennyire kemény lesz ez a verseny. Boldog vagyok, hogy végig jöttünk és büszke vagyok a csapatra. Hihetetlen, hogy célban vagyunk, nagyon nehéz volt.