66.8
18.02
Információ (51)
Gy5 15:41 A vihar miatt a 6. gyorsasági szakasz törölve
Gy5 15:36 #L7 Magyar Péter - Späth Szabolcs : Esőben rajtoltunk. Nagyon tetszik ez a hosszabb pálya, mehetnénk még rajta oda-vissza
Gy5 15:33 #L2 Maricsek Milkós - Notheisz Ivett : Szakadó esőben rajtoltunk, de sok helyen száraz volt. Érdekes így
Gy5 15:31 #L1 ifj. Ranga László - Czakó Janek : Műszaki hibával félreálltak a szakaszon
Gy5 15:30 #NS000 Böröcz Péter - Matisa Zoltán : Kicsit csúszkáltunk! Életem első ilyen versenye!
Gy5 15:23 #NS0000 Németh 8v Péter - Deák Tamás : Legurultunk, jó volt
Gy5 15:22 #39 Oberling Krisztián - Mitnyik János : Megcsíptük az esőt
Gy5 15:21 #47 Kovács László - Béres Attila : Vizes, csúszós. Imádjuk ezt a pályát így!
Gy5 15:20 #46 Lakatos Attila - Török Ádám : Az elején esik, ott csúszott. A végén gyorsultunk. Tetszik így a pálya!
Gy5 15:19 #45 Guti Gábor - Standovár Norbert : Az eleje cikis volt, a második része már tök jó. De hát ez a rally!
Gy5 15:19 #43 Nagy Gábor - Nagy Kristóf : Az elejét elóvatoskodtuk, a végén már lehetett jönni rendesen
Gy5 15:18 #44 Nagy Balázs - Szvatek Krisztián : Jó volt. Esett kicsit, de nem volt veszélyes
Gy5 15:17 #42 Vankó Richárd - Alkusz Miklós : Az eső nem kellett volna, de úgy gondolom, hogy kimaxoltuk, amennyire lehetett. Szeretjük ezt a pályát
Gy5 15:16 #40 Szabó Zsolt - Polereczki Ramóna : A pálya elején felhőszakadásban jöttünk, utána nedves, a vége száraz
Gy5 15:15 #37 Bolya Tamás - Desics Péter : Száraz a pálya... Néhol kicsit esik
Gy5 15:15 #36 Kóka Tamás - Kóka Tamás : Esőre készültünk, de nem jött be a számításunk
Gy5 15:14 #34 Kállai Tamás - Matics Barbara : Hol vizes, hol száraz a pálya... Izgalmas volt így
Gy5 15:13 #33 Kovács J. Öcsike - Tóth Gábor : Elfelejtettem az AC-t kikapcsolni. Letört a váltókarunk is. Megpróbáltam megfogni a nagy autókat, de hát nem sikerült...
Gy5 15:13 #30 Török Andor - Török Andorné : A pálya elején nekünk már elkezdett esni
Gy5 15:10 #32 Bognár Gergely - Karizs Péter : Esőben jöttünk... Az első lassítóig csak lopakodtunk
Gy5 15:10 #29 Tóth Zoltán - Szigeti Attila : Minden jó, ha vége jó
Gy5 15:09 #28 Szabó Szilárd - Bodony Petra : Kicsit megúsztunk a lassító előtt. Háromhengereztünk végig. A pálya szenzációs
Gy5 15:09 #27 Pallaghy Botond - Szalay Sándor : A nap legjobb szakasza volt. A száraz gumi jó döntés volt
Gy5 15:08 #26 Nagy Dávid - Nagy János : Minden rendben van
Gy5 15:08 #25 Korom Zsolt - Kovács Menta : Féltem az esőtől, úgy siettem, mint még soha :)
Gy5 15:07 #24 Giedl Róbert - Buris István : Ezért jöttünk! G. jó volt!
Gy5 15:06 #23 Aczél András - Szabó Árpád : Kétszer leállt az autó. Valami elektromos baja lehet.
Gy5 15:05 #22 Balatonyi Krisztián - Ifj. Zákányi János : Nagyon élveztük! Jobb így a pálya!
Gy5 15:05 #21 Paczúr Dominik - Varga Nikolett : A végére belejöttünk. Kell még tanulnunk
Gy5 15:04 #20 Barabás Olivér - Bné Hortobágyi Eszter : Nagyon élveztük, jó kis gyors volt, köszönjük!
Gy5 15:04 #19 Szentgyörgyi Fanni - Madarász Szabolcs : Kezdek fáradni
Gy5 15:03 #17 Várnagy Dávid - Fehér Kata : Imádjuk így a pályát. Minden rendben volt. Csúszkáltunk. A navigátoromnak napszúrása van
Gy5 15:02 #18 Biránti Dániel - Borbács Imre : Sikerült hiba nélkül lejönni. Ebbe a napba ennyi volt.
Gy5 15:01 #14 Szabó Zoltán - Darab Gábor : Jó volt nagyon. Tetszett a pálya
Gy5 15:00 #12 Apkó Dániel - Budai László : Szerencse, hogy megúsztuk az esőt! Köszönjük a rendezvényt!
Gy5 15:00 #11 Kovács Roland - Hering László : Jól éreztük magunkat. Nem értem, hogy miért nem tudtam javítani
Gy5 14:59 #10 Fábián Lóránt - Hidasi Krisztián : A pálya nagyon jó, a szervezés is! Köszönjük a versenyt!
Gy5 14:58 #9 Gráber Tamás - Sándor Csaba : Tetszett! Most már talán nincs is olyan meleg
Gy5 14:57 #8 Kerék Norbert - Schrey Róbert : Élveztük. Szerencsére megúsztuk az esőt! Jó így ez a pálya!
Gy5 14:57 #7 Hajdú Zoltán - Jozipovics Tímea : Jó így a pálya, tetszik.
Gy5 14:56 #6 Kaveczki Jenő - Nagy Péter : Minden jó! Elfogyott a gumink! De hát gumi nélkül nagyobb az élvezet... Ezért is van három gyerekem... :)
Gy5 14:55 #5 Dénes Szabolcs - Varga Kata : Imádom ezt a pályát, csak ne lett volna ilyen hőség
Gy5 14:55 #4 Dudás István Márton - Bűdi Norbert : Nagyon tetszett. Gratulálok a helyi srácoknak
Gy5 14:54 #3 Geiger Máté - Uber Johann : Boldogok vagyunk! Megautóztam azt az időt, amit szerettünk volna
Gy5 14:53 #2 Kubovics István - Gerendás Ádám : Érzetre jó, csak sokat csúszkáltunk
Gy5 14:50 #1 Janovich Roland - Csáthy Miklós : Szerelmes lettem a pályába! Sokat javultunk
Gy5 14:49 #0 Kishonti Márkó - Virányi Ferenc : Jó így a pálya, nagyon bejön. Utolértük a 00-ást.
Gy5 14:47 #00 Milisits György - Takács Csaba : Örülünk, h célbaértünk. Tetszik így a pálya. Sajnálom, h nem lesz hatodik gyors
Gy5 14:46 #000 Gutai Marcel - Szántó Szabolcs : Imádom ezt a pályát
Gy5 14:45 #0000 Csimpolyás Tamás - Ferencz Tamás : Rendben van minden
Gy5 14:41 Előfutók a pályán