Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
19:23 Óvatosan kezdtünk, oda is vertük a futóművet. Elment a kormányközép.
Gy26.84 km
5:59.473
68.5342.14.344.14.
19:26 Volt megforgás, meg szerintem már a hátsó futómű sincs a helyen, de próbálunk az úton maradni.
Gy34.73 km
4:18.179
66.0297.14.312.14.
19:31 Most írt egy fotós, hogy az egyik visszafordítóban 67 db képet csinált rólunk, pedig lassú a gépe, és obit is cserélt közben...!
2020. november 21. (szombat)
Gy45.17 km
4:02.448
76.8324.15.306.14.
19:39 Ez a gyors egy dologra jó, kinyírni a gumikat a következő kettőhöz. Nekem ismét sikerült.
Gy56.84 km
5:54.582
69.4279.12.289.12.
19:42 Nem volt túl acélos, de nem megy egyenesen az autó, túl sok errefele a padka!
Gy64.73 km
4:18.859
65.8275.12.283.13.
19:44 A jégen kevesebbet kapunk, de így is tele a csomagtartó!
Gy76.84 km
5:53.388
69.7265.12.264.12.
21:53 Szokás szerint a 3. kanyarog volt jó a futóművünk, aztán odavertük. Ez van, próbálunk úton maradni...!
70.1263.12.245.12.
21:59 Titkosítást fogok kérni a saját eredményeimre, mert sértik az emberi méltósághoz való jogaimat!
Gy1010.87 km
8:57.278
72.8211.10.238.12.
22:03 Az időnk vállalhatatlan, de élvezzük!
2020. november 23. (hétfő)
Gy119.83 km
8:16.096
71.3226.12.222.12.
22:07 Az elejétől annyit időt kapunk, hogy a feleségem boldog lenne ennyitől a hálószobában. Ettől persze mi elvezzük!
Gy1210.87 km
9:02.273
72.2189.10.210.12.
22:18 Köszönet a szervezőknek a parádés bajnokságért. Könnyű nem volt a verseny, de annál melósabb, és élvezetesebb. Nagyon örülünk hogy célba értünk!!!
Végeredmény: 86.45 km 1:13:36.911 70.5 210