Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy15.17 km
3:19.300
93.45.3.5.3.
13:21 Álmosak vagyunk néhány helyen elspóroltuk, meg is látszik az időn. A következő körre kijavítjuk
Gy26.84 km
4:48.892
85.22.1.4.2.
13:21 Megütöttük a falat így forogtunk egyet. Defekt nincs kormányközép nem is volt. Pedig részidők alapján vezettük a szakaszt... addig.
Gy34.73 km
3:38.684
77.910.6.6.4.
13:22 Nehéz így menni hogy a kocsi húz balra egy kicsit. Az időben van még viszonylag stabilan letaláltunk. Szerviz kapta az infót: Hátsó futóművet és Xanaxot készítsenek
2020. november 21. (szombat)
Gy45.17 km
3:18.913
93.64.2.6.4.
19:40 Nem állítottunk az autón, jobb volt mint az előbb, de itt is volt hiba sajnos. Megyünk tovább
Gy56.84 km
4:48.931
85.23.2.6.4.
19:43 Nem értem... Az előző körben beforogtunk és hófalat is fogtunk. Mégis most rosszabbat mentünk. Érthetetlen
78.88.6.6.4.
21:56 Havas rész előtt majdnem vége lett a versenynek. Egy negyedikes balosban lecsúsztunk. Épp hogy nem estünk le, szóval 1 malac minusz. Most jönnek a hosszú szakaszok. Érdekes lesz.
2020. november 22. (vasárnap)
Gy99.83 km
6:56.383
85.018.11.6.4.
22:13 Defektünk van. Még szerencse, hogy hallgattam a csapatra, akik plusz 40 kilóval megnehezítették a kocsit:)
Gy1010.87 km
7:33.685
86.316.10.7.5.
22:17 Rögtön az elején megforogtunk, majd még egyszer, két kanyarral lejjebb.
2020. november 23. (hétfő)
Gy119.83 km
6:54.000
85.514.8.7.5.
22:19 Látjuk, hogy Vince mennyire gyors, nem tudjuk vele tartani a tempót. Innentől szeretnénk célba érni és a kategóriára koncentrálni.
Gy1210.87 km
7:26.635
87.67.4.7.5.
22:28 Vége a versenynek. Mecsek óta mélyvízben vagyunk, azóta nem sikerült semmi sem. Várjuk a verseny végét, kíváncsi leszek a többiekre. Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy a szervezőknek köszönetet mondjak. Köszi DuEn és Dávid. Jövőre reméljük ugyanitt, de nem ugyanígy!
Végeredmény: 86.45 km 1:00:50.810 85.2 7