I. Therwoolin Boldogkő Rally a Pannon Kupáért - Rally1 - Nevezők

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Kat. Kupa
S1 Berényi Ákos Rally Szakági Bizottság Volkswagen Tiguan safety car
S2 Nagy Dániel Lukács Bence Kelet Autósport Kft. BMW E36 safety car
S3 Márton Ferenc Szemán Ádám Borsod Talent Lada 2107 safety car
S4 Kaposi László Szabó János Full auto S.E. Lada VFTS safety car
05 Jagadics Gábor Tóth Viktor Therwoolin Motorsport Mitsubishi Lancer Evo IX N4 előfutó
04 Szabó Róbert Orbán György Therwoolin Motorsport Peugeot 208 R2 előfutó
000 Pucsok Gábor Horváth Dániel Lada 2101 előfutó
00 Debreceni Péter Szikszai János Inter Europa R.T. BMW M3 Coupe E43 előfutó
0 Üveges Gábor Bakos Roland Borsod Race Media Lada Samara előfutó
1 Mads Østberg Torstein Eriksen TRT Europe Kft. - Citroën R.T. Citroën C3 Rally2 RC2 CEZ1,ORB
2 Nikolay Gryazin Konstantin Aleksandrov Sports Racing Technologies Volkswagen Polo GTI R5 RC2 CEZ1,ORB
3 Jan Kopecky Jan Hlousek Topp-Autó 2010 Kft.-Topp-Cars Škoda Fabia Rally2 Evo RC2 CEZ1,ORB
4 Hadik András Kertész Krisztián DVTK SE Ford Fiesta R5 MK II RC2 CEZ1,ORB
5 Turán Frigyes Bagaméri László Turán Motorsport Se. Volkswagen Polo R5 RC2 CEZ1,ORB
7 Velenczei Ádám Bacigal Igor V-V Rally Racing Kft.-Gulf Rac Škoda Fabia R5 Evo RC2 ORB
8 Csomós Miklós Nagy Attila Borsod Talent Motorsport Egyes Škoda Fabia R5 RC2 ORB
9 Klausz Kristóf Csányi Botond Klaus Motorsport Kft. Škoda Fabia Rally2 Evo RC2 CEZ1,ORB
10 Osváth Péter Papp Tamás Rally Cafe Média Kft. Škoda Fabia R5 RC2 ORB
11 Német László Tóth Imre Kole Media Center Kft. Citroën C3 R5 RC2 ORB
12 Bodolai László Deák Attila Boller Mechanic Kft. Ford Fiesta R5 Mk II RC2 CEZ1,ORB
15 Ollé "Sasa" Ollé Rebeka TMC Rallysport Kft. Škoda Fabia R5 RC2 ORB
16 Trencsényi József Verba Gábor Extrém Sport Team Kft. Škoda Fabia R5 RC2 CEZ1,ORB
17 Puskádi János Gódor Barnabás Eurosol Racing Team Hungary SE Škoda Fabia Rally2 EVO RC2 CEZ1,ORB
18 Kovács Antal Istovics Gergely Rally Cafe Média Kft. Ford Fiesta R5 RC2 CEZ1,ORB
19 Holczer Dániel Balogh János Dynamic Rally Team SE Škoda Fabia R5 Evo RC2 ORB
20 Lovász Pál Répás Zoltán Kelet-Autósport Kft. Hyundai i20 R5 RC2 ORB
21 Tóth Tibor Szabó József Rally Cafe Média Kft. Škoda Fabia R5 RC2 ORB
22 Német Gábor Szőke Tamás György Kole Media Center Kft. Peugeot 208 Rally4 RC4 ORB,ORB 2WD,Peugeot Kupa
23 Hangodi Bendegúz Bunkoczi László Prestige Motorsport Kft. Peugeot 208 Rally4 RC4 ORB,ORB 2WD,Peugeot Kupa
24 Trencsényi Vince Szegedi Máté Extrém Sport Team Kft. Peugeot 208 Rally4 RC4 CEZ3,ORB,ORB 2WD,Peugeot Kupa
25 Vogel Adrienn Notheisz Ivett Roger Racing Kft. Peugeot 208 Rally4 RC4 ORB,ORB 2WD,Peugeot Kupa
26 Viszló Csaba Czakó Janek Rally Cafe Média Kft. Peugeot 208 Rally4 RC4 ORB,ORB 2WD,Peugeot Kupa
27 László Zoltán László Martin M-Sport Racing Kft. Ford Fiesta Rally3 [RC3] RC2 ORB
112 Hoffer Zsolt Kasza Kristóf Béla Hungarian Police Rallye Team K Ford Fiesta Rally3 [RC3] RC2 ORB
28 ifj.Fekete László Begala Tamás Korda Racing Kft. Ford Fiesta R4T RC4 ORB,ORB 2WD
29 Herczig Patrik Bán Viktor Herczig Rallye Sport Kft. Ford Fiesta Rally4 RC4 ORB,ORB 2WD
30 ifj.Érdi Tibor Csökő Zoltán Érdi Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo X RC2 ORB,Production Cup
31 Kerék Balázs Őry Tamás Truck Race Promotion Rendezvsz Ford Fiesta R4T RC4 ORB,ORB 2WD
32 Barna Tibor Barna Bence Inter Europe Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX RC2 ORB,Production Cup
33 Kurtos Róbert Fridrik Gergő Kelet-Autósport Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX RC2 ORB,Production Cup
34 Nagy Mátyás Nagy Tamás Horváth Rallye ASE Mitsubishi Lancer Evo X RC2 ORB,Production Cup
35 Juhász Csaba Szentkuti Tamás Kole Media Center Kft. Renault Clio R3T RC4 CEZ3,ORB,ORB 2WD
36 Tábori Ákos Kürti Tamás Borsod Race Media Kft. Peugeot 208 R2 RC4 ORB,ORB 2WD
37 Lencse Zoltán dr.Kovács Annamária Speed Technika Kft. Ford Fiesta Rally 4 RC4 ORB,ORB 2WD
38 Staudinger Zoltán Lovász Rita K-Tech Autosport Kft. Ford Fiesta Rally 4 RC4 ORB,ORB 2WD
39 Hibján József Szollár Csaba Force And Speed Technology Kft Peugeot 208 R2 RC4 ORB,ORB 2WD
40 Badiu, Raul Fetean, Rares Raul Badiu Ford Fiesta Rally4 RC4 ORB,ORB 2WD
6 Kazár Miklós Dallos Ferenc Kelet-Autósport Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX P14 ORC
41 Bacsa Tamás Hanyik Gergely Ritmus ASE Mitsubishi Lancer Evo IX P14 ORC
42 Gyarmati Ariel Kocsis György Solid Racing Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX P14 ORC
45 Molnár István Bárdos Péter Speed Rally Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo VI P14 ORC
46 Alberti Szabolcs Földi Nikolett Wolf Racing Company Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX P14 ORC
47 László István Holló Barnabás Inter Europe Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX P14 ORC
48 Galgóczi Norbert Borza Balázs Dynamic Rally Team SE Mitsubishi Lancer Evo VI P14 ORC
49 Tomáš Kukučka Peter Vejačka Tomáš Kukučka Mitsubishi Lancer Evo VI P14 CEZ2,ORC
50 Szilágyi Patrik Späth Szabolcs V-V Rally Racing Kft.-Gulf Rac BMW M3 P14 ORC,ORC 2WD+
51 Temesvári László Soós István Borsod Race Media Kft. BMW E36 M3 P14 ORC,ORC 2WD+
52 Lángi Attila Veres Gábor Borsod Race Media Kft. BMW E86 Z4M P14 ORC,YoungTimer 2WD+
54 Somogyi Zoltán Schmidt Ádám Speedy Motorsport BMW 1 P14 ORC,ORC 2WD+
55 Szepesi Marcell Tóth Gergely Borsod Race Media Kft. BMW E30 P14 ORC,YoungTimer 2WD+
56 Fenyvesi "Fenyő" Gábor Sztrakon Bence Wolf Racing Company Kft. Volkswagen Golf IV Kit-Car P13 ORC,ORC 2WD
57 Ráti Gergő Gerebitz Márk FiaSko SE Ford Escort Mk II P13 ORC,ORC 2WD
58 Porkoláb Gergő Szentpéteri Gábor Borsod Talent Motorsport Egyes BMW E36 M3 P14 ORC,ORC 2WD+
59 Hevesi Norbert Ambrózy Tivadar Inter Europe Team Kft. BMW E36 M3 P14 ORC,YoungTimer 2WD+
60 Oroszki Tamás Oroszki Lili Speed Rally Team Kft. BMW E46 P14 ORC,ORC 2WD
61 Szöllősi Roland Szilágyi Richárd Inter Europe Team Kft. BMW M3 E46 P14 ORC,ORC 2WD+
62 Molnár Zsolt Bartók Erik Borsod Talent Motorsport Egyes Opel Astra P13 ORC,YoungTimer 2WD
63 Németh"8V" Péter Sztanics Márió Horváth Rallye ASE Honda Civic Type-R FN2 P13 ORC,ORC 2WD
64 Veréb Zoltán Májer Dávid Squadra Corse Alfa Romeo Ungh. Lada VFTS P12 ORC,ORC 2WD
65 Bodogán Ferenc Velezdi Eszter Ivanics Rally és Motocross SE Lada 21053 VFTS P12 ORC,ORC 2WD
66 Molnár Attila Molnár László Borsod Talent Motorsport Egyes Lada 2107 P13 ORC,ORC 2WD
67 Zsíros Imre "Zsírpapa" Mészáros Sándor Squadra Corse Alfa Romeo Ungh. Lada VFTS P12 ORC,ORC 2WD
69 Helembai "Csikar" Zsolt Szebenszki Csaba PSZA Motorsport Egyesület Lada VFTS P12 ORC,ORC 2WD
70 Kiscsatári Imre Diós Dani Squadra Corse Alfa Romeo Ungh. Lada VFTS P13 ORC,ORC 2WD
71 Kronome Ákos Pásztor Tamás Borsod Talent Motorsport Egyes Škoda Fabia [P11] P12 ORC,ORC 2WD
72 Berta László Császár László PSZA Motorsport Egyesület Citroën C2R2 P12 ORC,ORC 2WD
73 Fábián Dániel Kaszás Zoltán Borsod Talent Motorsport Egyes Lada 2105 P12 ORC,ORC 2WD
74 Kolencsik Balázs Bartha Nándor Kole Media Center Kft. Peugeot 106 S16 P12 ORC,ORC 2WD
75 Tóth Attila Tóth István Wolf Racing Company Kft. Lada VFTS P13 ORC,ORC 2WD
76 Tóth Ottó Trescsik Ákos Tiszaújvárosi ASE Lada VFTS P12 ORC,ORC 2WD
77 Bartha Aurél Szarka Dávid Inter Europe Team Kft. Honda Civic P12 ORC,YoungTimer 2WD
78 Csomor László Patai Sándor Dunaharaszti Munkás Testedző K Lada VFTS P12 ORC,ORC 2WD
80 Bencs Zoltán Bencs Gábor Borsod Race Media Kft. Honda Civic Type-R Egyd EGYD
81 Kulcsár Balázs Holecz László PSZA Motorsport Egyesület Citroën C2R2 Max Egyd EGYD
83 Tamás Gyula Ábel László M-Heros Team Kft. Lada 2107 Egyd EGYD
84 Pásztor István Krámpek Viktória Wolf Racing Company Kft. Lada VFTS Egyd EGYD
85 Nagy Viktor Nagy Bettina CMT-ASE Kft. - Crash-Men Team Lada 2107 Egyd EGYD