20. Szilveszter Rallye - 2018 - Gy3 - H/10

H/10 - Gy3 szakasz eredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
Tóth Ottó - Mohácsi Ádám
#190 Lada VFTS

H/10
4:03.8
84.9
2.
Béreš Jozef - Bačinský Vojtech
#185 Ford Sierra RS Cosworth

H/10
4:05.2 +1.4
+1.4
84.4
0.24
3.
Arkadiusz Kula - Małgorzata Opałka
#200 Renault Megane Maxi

H/10
4:06.6 +2.8
+1.4
83.9
0.49
4.
Tresó Ádám - Boér Máté
#189 Opel Kadett C 20XE

H/10
4:18.5 +14.7
+11.9
80.1
2.56
5.
Szücs Péter - Szilassy László
#193 Lada VFTS

H/10
4:28.5 +24.7
+10.0
77.1
4.30
6.
Arany István - Belán Attila
#194 Lada 2107

H/10
4:28.7 +24.9
+0.2
77.0
4.33
=
Hoffer Zsolt - Bakai Gergely
#187 Opel Kadett GSi

H/10
4:28.7 +24.9
77.0
4.33
8.
Schirger Péter - Szabó Barnabás
#192 Lada 2101

H/10
4:33.1 +29.3
+4.4
75.8
5.10
9.
Mariusz Ziółkowski - Przemek Bosek
#186 FSO Polonez 2000

H/10
4:34.5 +30.7
+1.4
75.4
5.34
10.
Patrik Hochegger - Julia Mauritsch
#188 Opel Kadett C Coupé

H/10
4:34.7 +30.9
+0.2
75.4
5.37
11.
Milan Blahout - Lucie Blahoutova
#196 Skoda 130 L/A

H/10
4:46.1 +42.3
+11.4
72.4
7.36
12.
Orosz Zsolt - Varga Csaba
#191 Lada 2107

H/10
5:04.9 +1:01.1
+18.8
67.9
10.63
H/10 - Gy3 összetett eredmény
# Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Csop.
Kat.
Idő Kül. km/h
1.
Tóth Ottó - Mohácsi Ádám
#190 Lada VFTS

H/10
20:27.5

73.2
2.
Béreš Jozef - Bačinský Vojtech
#185 Ford Sierra RS Cosworth

H/10
20:36.9
+9.4
+9.4
72.6
0.38
3.
Tresó Ádám - Boér Máté
#189 Opel Kadett C 20XE

H/10
20:51.1
+23.6
+14.2
71.8
0.95
4.
5.
Arkadiusz Kula - Małgorzata Opałka
#200 Renault Megane Maxi

H/10
21:32.4
+1:04.9
+41.3
69.5
2.60
5.
4.
Hoffer Zsolt - Bakai Gergely
#187 Opel Kadett GSi

H/10
21:43.5
+1:16.0
+11.1
68.9
3.05
6.
8.
Arany István - Belán Attila
#194 Lada 2107

H/10
22:20.2
+1:52.7
+36.7
67.0
4.52
7.
Schirger Péter - Szabó Barnabás
#192 Lada 2101

H/10
22:20.9
+1:53.4
+0.7
67.0
4.55
8.
9.
Patrik Hochegger - Julia Mauritsch
#188 Opel Kadett C Coupé

H/10
22:29.3
+2:01.8
+8.4
66.6
4.88
9.
10.
Szücs Péter - Szilassy László
#193 Lada VFTS

H/10
22:32.6
+2:05.1
+3.3
66.4
5.01
10.
6.
Mariusz Ziółkowski - Przemek Bosek
#186 FSO Polonez 2000

H/10
23:14.7
1:00.0
+2:47.2
+42.1
64.4
6.70
11.
Milan Blahout - Lucie Blahoutova
#196 Skoda 130 L/A

H/10
23:24.6
+2:57.1
+9.9
63.9
7.10
12.
13.
Orosz Zsolt - Varga Csaba
#191 Lada 2107

H/10
25:59.5
+5:32.0
+2:34.9
57.6
13.31
Információ (10)
Gy3 10:56 10 perc szünet következik a 3. gyorsasági szakaszon.
Gy3 10:12 #194 Arany István - Belán Attila : 1-2 helyen még le van fagyva, de megyünk. :)
Gy3 10:11 #193 Szücs Péter - Szilassy László : Ésszel kell menni, mert rengeteg féktávon tiszta jég.
Gy3 10:10 #192 Schirger Péter - Szabó Barnabás : Néhol kicsit egész jeges, de már járható. :)
Gy3 10:08 #191 Orosz Zsolt - Varga Csaba : Fantasztikus volt, van 1-2 meglepő hely, üzenem Mindenkinek, hogy vigyázzanak! :)
Gy3 10:08 #190 Tóth Ottó - Mohácsi Ádám : Nagyon jó volt a pálya, nagyon csúszik. :)
Gy3 10:07 #189 Tresó Ádám - Boér Máté : Jó volt, kicsit elóvatoskodtuk, de nem volt annyira vészes.
Gy3 10:05 #187 Hoffer Zsolt - Bakai Gergely : Ott csúszott, ahol nem számítottam rá, le is ütöttem a tükröt egy kicsit. :D
Gy3 09:04 A pálya síkossága miatt az első autó 9:45-kor indul.
Gy3 09:03 Információink forrása a RallyeRádió.
Büntetések
Gyors No. Versenyző - Navigátor
Csapat
Autó Csoport.
Kategória.
  Büntetés Büntetés oka
Gy3  186 Mariusz Ziółkowski - Przemek Bosek
FSO Polonez 2000 H/10 1:00.0 TC8 korai/early 1 min