Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy16.89 km
3:22.865
122.322.3.22.3.
16:37 A csapat már tegnap megérkezett, így verseny előtt tudtunk menni pár km-t az új autóval. A tempónk elfogadható volt így reggelre.
Gy26.64 km
3:52.355
102.913.2.15.3.
16:39 Próbáltuk megnyomni picit. Az autó nagyon csúszkált alattunk, nem érezzük biztonságosnak néha...De áttoltuk a telis részeket.
Gy35.28 km
3:12.236
98.940.3.18.3.
16:40 A pálya közepén lecsúszott a hátulja az egyik balosban. Picit veszítettünk, szerencsére csak a hűtő sérült. Remélem van a srácoknak a kamionba.
2020. október 24. (szombat)
Gy46.89 km
3:21.646
123.015.3.18.3.
16:44 Minden rendben, új autót kaptunk vissza a szervizesektől. Nyomtam rendesen, ennyi volt benne részünkről.
Gy56.64 km
4:04.327
97.853.5.23.3.
16:47 A rajt utáni első jobbosban kicsit széles lett. Hozzáért a hátulja a kordonhoz, és kaptunk 10mp büntetést. A sokk hatása miatt sok hiba jellemezte ezt a gyorsot. Nem is akarunk róla beszélni... kérem kapcsolja ki...
Gy65.28 km
3:10.632
99.727.4.24.3.
16:48 Kezdünk ráérezni. Cipelünk egy pótkereket végig... Nem segít az autó stabilitásában. Cél a cél..
2020. október 25. (vasárnap)
Gy712.34 km
6:33.949
112.817.4.20.3.
00:01 Úgy érzem jól sikerült. 1-2 részen kicsit talán óvatosabbak voltunk.
Gy812.5 km
7:32.580
99.419.3.14.3.
00:02 Olyan sok a kanyar, hogy a navigátornak inni kellett gyors közbe, mert összeragadt a szája.
2020. október 26. (hétfő)
Gy912.34 km
6:37.342
111.817.3.13.3.
00:05 Szeretjük ezt a pályát. Szép a környék is. Etapon már eladó házakat nézegettünk. Bizonságosan megyünk... ami jót tesz a lágyaknak is, mert az előző körben elfogytak a végére.
Gy1012.5 km
7:31.239
99.717.3.12.2.
00:08 Jobbat jöttünk mint elsőre, pedig megütöttük az elejét. Szerencsére jön a szerviz. Várjuk már az utolsó 2 gyorsot.
Gy117.01 km
3:31.506
119.315.3.11.2.
00:13 Én special jobban látok, mint világosba. Nem erőltetünk semmit sem.
Gy125.28 km
3:06.943
101.727.3.11.2.
00:15 Úgy gondolom jó versenyt zártunk, leszámítva az időbüntetést. Apróbb kalandok voltak, de remélem a kategóriában minél jobb helyezésre lesz elegendő a teljesítményünk, mert szeretnénk bejönni év végén a második helyre. Köszönjük a rendezőknek, hogy még most sem fáradnak, minden jól működött. Kemény verseny volt! Sok sikert Mindenkinek!
Végeredmény: 99.59 km 55:57.620 106.8 11