PannonKlinika Teszt Rallye az A123 és Build-IT kupákért - Rallye3

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Csop. Kat. Kupa
03 Bonyai Balázs Balázs Péter Bonnyai Balázs Lada 2101 Előfutó
02 Kovács László Pápai Attila Kovács László Suzuki Swift Előfutó
01 Gáva Tamás Kiskuti Adrián Gáva Tamás BMW E36 Előfutó
0 Stepán Árpád Göbölös Péter Sopianae TSE Lada VFTS Előfutó
1 Hajdu Zoltán Jozipovics Tímea FullAuto SE Lada 2107 4 Rallye3,RWD2
2 Téczely Tamás Bányai Barna Sopianae TSE Honda Civic 4 Rallye3,FWD2
3 Kaveczki Jenő Nagy Péter Sopianae TSE VW Golf II 5 Rallye3,FWD3
4 Molnár Zoltán Vinter Ágnes Molnár Zoltán Lada 21074 4 Rallye3,RWD2
5 Janovich Roland Csáthy Miklós Janovich Roland Lada 21011 4 Rallye3,RWD2
6 Gráber Tamás Sándor Csaba Pro-Feel Motorsport Honda Civic Type-R 5 Rallye3,FWD3
7 Tóth Zoltán Szigeti Attila Sopianae TSE Honda Civic 4 Rallye3,FWD2
8 Geng Bence Geng Ferenc G2 Racing Team ASE Opel Corsa A 4 Rallye3,FWD2
9 Hollósi Endre Ferenci Miklós FullAuto SE Lada VFTS 5 Rallye3,RWD3
10 Bíró Gergő Bíró Balázs Bíró Gergő Opel Astra GSI 5 Rallye3,FWD3
11 Várnagy Dávid Fehér Kata Wild Dogs Slalom Kft Lada 2107 5 Rallye3,RWD3
12 Kovács Roland Hering László Kovács Roland Lada 2107 5 Rallye3,RWD3,STR
14 Kókai Gábor Kiss Imre Tibor Tápió Menti AMSE Lada VFTS 5 Rallye3,RWD3
15 Szabó István Somlai Gábor Sopianae TSE Honda Civic Type-R 5 Rallye3,FWD3
16 Fábián Lóránt Korb Ádám Fábián Lóránt Renault Megane Coupe 5 Rallye3,FWD3
17 Dénes Szabolcs Varga Katalin Horváth Rallye ASE Lada 2101 4 Rallye3,RWD2
18 Paczúr Dominik Varga Nikolett Horváth Rallye ASE Lada 2101 4 Rallye3,RWD2
19 Giedl Róbert Buris István Giedl Róbert Lada 2105 4 Rallye3,RWD2,A1.6
20 Szabó Szilárd Bodony Petra FullAuto SE Lada 2105 4 Rallye3,RWD2,A1.6,STR
21 Balatonyi Krisztián Ikotics Mátyás Balatonyi Rallye Team Lada VFTS 4 Rallye3,RWD2
22 Nagy Dávid Nagy János FullAuto SE Lada 2107 4 Rallye3,RWD2,A1.6,STR
23 Pallaghy Botond Szalay Sándor Sopianae TSE Peugeot 106 4 Rallye3,RWD2
24 Geiger Máté Johann Uber Sopianae TSE Lada 2101 4 Rallye3,RWD2
25 Rácz Gábor Szijártó Róbert Rácz Gábor Lada VFTS 4 Rallye3,RWD2
26 Kóka Tamás Kóka Tamás Sopianae TSE Lada 2107 4 Rallye3,RWD2,A1.6
27 Török Andor Török Andorné Dynamic Rally Team SE Ford Escort 4 Rallye3,FWD2
28 Várkonyi Márk Várkonyi István FullAuto SE Lada 2107 4 Rallye3,RWD2
29 Deák Tamás Matisa Zoltán Kalti Motorsport Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2,STR
30 Szabó Zsolt Polereczki Ramóna Mecseksport Egyesület Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2,STR
31 Nagy Gábor Nagy Kristóf Marco Racing Team Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2
32 Sipos István Paukovics Lilla FullAuto SE Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2
33 Konyári Péter Fülöp Dániel FullAuto SE Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2,STR
34 ifj. Lengyel László Zákányi János Kalti Motorsport Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2,STR
35 Kerék Norbert Schrey Róbert Kerék Norbert Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2
36 Vankó Richárd Alkusz Miklós Horváth Rallye ASE Suzuki Swift 3 Rallye3,FWD2
00 Sághy László Sághy Zoltán Korda Racing Mitsubishi Lancer Evo9 Előfutó
P1 Botka Dávid Kuti Péter Botka Rally Team Skoda Fabia R5 Lic Licenszes
P2 Kovács Antal Istovics Gergő Speed Rally Team Ford Fiesta R5 Lic Licenszes
P3 ifj. Érdi Tibor Kovács Szabolcs Érdi Team Kft Skoda Fabia R5 Lic Licenszes
P4 Ollé Sándor Ollé Rebeka TMC Rallysport Kft Skoda Fabia R5 Lic Licenszes
P5 Marozsi Zsolt Szegedi Máté Corse Attack Rally Team SE Hyundai i20 R5 Lic Licenszes
P6 Csík Zoltán Csík Zsuzsanna Csíkmotorsport Kft Subaru Impreza WRC S8 Lic Licenszes
P7 Tóth Tibor Szabó József Rallye Café Racing Mitsubishi Lancer Evo9 Lic Licenszes
P8 Nagy János Schmidt Renáta FullAuto SE Mitsubishi Lancer Evo9 Lic Licenszes
P9 ifj Ranga László Czakó Janek Ranga Rally Team Skoda Fabia R5 Lic Licenszes
P10 Maricsek Miklós Bán Viktor Rallye Café Racing Mitsubishi Lancer Evo9 Lic Licenszes
P11 Kaufmann Mátyás Resál Péter Wild Dogs Slalom Kft Toyota Celica Lic Licenszes
P12 Kaltenecker Ádám Rohrer Ádám Kaltenecker Racing Peugeot 208 R2 Lic Licenszes
P14 Zsebe Gábor Péter Pál Sopianae TSE Skoda Felicia Lic Licenszes
P15 Mészáros Zsolt Varga Csaba FullAuto SE BMW E30 Lic Licenszes
P16 Kishonti Márkó Virányi Ferenc Sopianae TSE Lada VFTS Lic Licenszes
P17 Nikolai Landa Guenter Landa Nikolai Landa Suzuki Swift Sport Lic Licenszes
P18 Németh Varga Balázs Horváth Rallye ASE Mini Cooper S Lic Licenszes
P19 Serényi András Serényiné Szlatnik Bernadett Főtaxi ASE Trabant 601 Lic Licenszes