#71 HUN Berta László - HUN Császár László : Jó volt, jól éreztük magunkat. Drávuczék beestek az utolsó kanyarban. Úgy néz ki minden rendben velük.
Gy14 19:33
#72 HUN Drávucz Olivér - HUN Szilágyi Patrik : Beestek.
Gy14 19:29
#68 HUN Hibján József - HUN Szollár Csaba : Nem volt egyszerű verseny. Jó tapasztalatgyűjtés volt az új autóval.
Gy14 19:25
#69 HUN Bacsa Tamás - HUN Hanyik Gergely : Nagyon megszerettem, egy új dimenzióba léptünk a pályafutásom során, csak pozitívat tudok csak róla mondani. Remélem, hogy a következő években lesz lehetőségem ilyen autóval menni. Nagyon boldogok vagyunk.
Gy14 19:19
#67 HUN ifj.Fekete László - HUN Begala Tamás : Rettenetesen csúszott a pálya. Lejöttünk rajta biztonságosan, de úgy, hogy azért egy jó helyezéssel tudjunk innen távozni.
Gy14 19:02
#38 HUN Vogel Adrienn - HUN Notheisz Ivett : Ez a mai nap sokkal jobb volt, mint a tegnapi. Itt éreztem jobban az autó mozgását. Nagyon jól éreztük magunkat, nem kaptunk defektet, szuper volt a kocsi. Nagyon nehéz hétvége volt. De nagyon szeretjük.
Gy14 19:01
#56 ROM Cristi Sugar - ROM Vlad Colceriu : Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek, nagyon nehéz verseny volt. Nem hiszem el, hogy itt vagyok, egy álom vált valóra.
Gy14 18:55
#44 HUN Szauer Gergő - HRV Kerék István : Hosszú és nehéz verseny volt. Nagyon boldog vagyok, hogy itt vagyunk a célban.
Gy14 18:52
#45 HUN Hangodi Bendegúz - HUN Bunkoczi László : Nagyon jól éreztük magunkat, nagyon nehezek voltak ezek a pályák. Várjuk a Gergőt, hogy lejöjjön, de ha nem vert meg 13 másodperc körül, akkor megnyertük a Peugeot Kupa Bajnokságot.
Gy14 18:51
#36 HUN László Martin - HUN Berendi Dávid : Nagyon nehéz verseny volt, készültünk rá sokat. Próbáltam feszegetni a határaimat, de eldobni semmiképpen nem akartam. Nagyon hosszú volt, boldog vagyok, hogy itt lehetünk. Köszönöm a navigátoromnak, a családomnak, a csapatomnak! Találkozunk a Kanári szigeteken!
Gy14 18:50
#42 FRA Anthony Fotia - FRA Arnaud Dunand : Sok gyorsaságin tudtunk támadni.
Gy14 18:50
#37 ESP Alejandro Cachón - ESP Alejandro López : A győzelemért harcoltunk, de a defekt megakadályozott ebben.
Gy14 18:48
#31 FRA Jean-Baptiste Franceschi - FRA Anthony Gorguilo : Elégedett vagyok, szerencsések vagyunk. Elkövettünk egy nagy hibát, de most itt vagyunk. Megyünk a Kanári szigetekre.
Gy14 18:47
#33 FIN Sami Pajari - FIN Marko Salminen : Nagyon fontos volt ez az eredmény a bajnokság szempontjából. Jó hétvégén vagyunk túl, nagyon jó verseny volt, de nem volt könnyű.
Gy14 18:46
#41 GBR Jon Armstrong - GBR Philip Hall : Nem volt lenyűgöző teljesítmény, küzdöttem a sebességgel.