Geresdlak Rally - Rally3 - Nevezők

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Kat. Kupa
SC Németh 16V Péter Szántó Zoltán Skoda Kodiaq SC Safety Car
S2 Bacsa Tamás Hanyik Gergely Mitsubishi Lancer EVO IX. előfutó
S1 Nagy János Lakatos Miklós FullAutóSE. Mitsubishi Lancer EVO IX. előfutó
000 MésziAti Paukovics Lilla SCAR Ungheria SE. lada 2101 előfutó
00 Jankó Máté Fodor Patrik Horváth Rallye ASE. Lada 2107 előfutó
0 Kaufmann Mátyás Wébel Zsolt Wild Dogs Slalom Toyota Celica előfutó
1 Dénes Szabolcs Csányi Botond Horváth Rallye ASE. Lada 2101 P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
2 Németh 8V Péter Sztanics Márió Horváth Rallye ASE. Honda Civic Type-R 6 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
3 Geng Bence Geng Ferenc G2 Racing Team Opel Corsa P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
4 Bíró Gergő Bíró Balázs Opel Astra GSI P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
5 Kaveczki Jenő Nagy Péter FiaSko SE VW Golf P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
6 Seben János Kiss Gábor Dynamic Rally Team Se. BMW 320i P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
7 Szabó Zoltán Nagyváradi Roland Lada 2105 P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
8 Gráber Tamás Sándor Csaba Pro-Feel Motorsport Honda Civic Type-R P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
9 Téczely Tamás Bányai Barna FiaSko SE Honda Civic P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
10 Paczur Dominik Varga Nikolett Horváth Rallye ASE. Lada 2101 P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
11 Nagy Dávid Nagy János FiaSko SE Lada 2107 P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
12 Jobbágy Krisztián Bertók Tamás Borsod Race Média Kft. Lada VFTS P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
14 Fábián Lóránt Ihász László FiaSko SE Renault Magane P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
15 Szabó István Somlai Gábor FiaSko SE Honda Civic Type-R P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
16 Zoltán József Zoltán Kevin Lada VFTS P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
17 Pénzes Csaba Lencsés Zsolt Lada VFTS P13 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
18 Korom Zsolt Korom-Kovács Menta Lajtai Rallye Team Lada 2107 6 Rally3,Lada A1.6,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
19 Géczi László Kiss Csaba East Motorsport Kft. Lada 21074 6 Rally3,Lada A1.6,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
20 Jóna Gábor Juhász Ákos Lada 2107 6 Rally3,Lada A1.6,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
21 Kovács Roland Hering László Horváth Rallye ASE. Lada 2101 P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
22 Hajdú Zoltán Tukacs Ákos FiaSko SE Lada 2101 P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
23 Bajusz Krisztián Illés Péter Unicorse SE Lada VFTS P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
24 Csibrák Zoltán Csibrák Csaba FullAutóSE. Lada 2107 P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
25 Domoszlai Bence Müller Tamás Lada 2107 P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
26 Bóka Dávid Bóka Norbert Lada 2107 P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
27 Szendrei Péter Szendrei Endre Lada VFTS P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
28 Huszár Péter Pazsicki Zoltán FullAutóSE. Honda Civic P12 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
29 Guti Gábor Molnár Csaba Rally Cafe Racing Kft. Skoda Felicia P12 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
30 Böhm Tibor Hajdú Bence FullAutóSE. Lada 2107 6 Rally3,Lada A1.6,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
31 Szabó Zsolt Polereczki Ramóna FiaSko SE Suzuki Swift P11 Race Cup,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
32 Domokos Attila Kócs Szabolcs Suzuki Swift P11 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
33 Nagy Balázs Szvatek Krisztián Suzuki Swift P11 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
34 Vankó Richárd Alkusz Miklós Horváth Rallye ASE. Suzuki Swift P11 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
35 Kocsis Imre Henszelmann Zsolt Suzuki Swift P11 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
36 Morber Attila Papp Krisztina Mecseksport Egyesület Suzuki Swift 8 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
37 Kiss Péter Németh Zoltán Trabant 601 8 Rally3,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)
LS1 Vizelli Károly Sántha Zoltán Korda Racing Kft Skoda Fabia R5 előfutó
L0000 Lakatos Tamás Krahling Roland FiaSko SE Citroën C2 előfutó
L000 Kálmánczi Balázs Schmidt Balázs Citroën C2 R2 előfutó
L00 Bonyai Balázs Balázs Péter Lada 21011 előfutó
L0 Neukirchner András Gálik Kata FiaSko SE Honda Civic előfutó
L1 Fischer Dani Buna Zoltán Danifischer Team Skoda Fabia R5 EVO ORB4WD Licenszes,(Minden versenyző)
L11 Kovács Antal Istovics Gergő Speed Rally Team Ford Fiesta R5 ORB4WD Licenszes,(Minden versenyző)
L2 Nikolai Landa Günter Landa Drift Company Rally Team Ford Fiesta R2 ORB2WD Licenszes,(Minden versenyző)
L3 Bacsa Tamás Hanyik Gergely Mitsubishi Lancer EVO IX. ORC4WD Licenszes,(Minden versenyző)
L4 Ifj. Fekete László Begala Tamás Korda Racing Kft Ford Fiesta R2 ORB2WD Licenszes,(Minden versenyző)
L5 Kaltenecker Balázs Rohrer Ádám Ranga Rallye Team Peugeot 208 R2 ORB2WD Licenszes,(Minden versenyző)
L6 Nagy János Lakatos Miklós FullAutóSE. Mitsubishi Lancer EVO IX. ORC4WD Licenszes,(Minden versenyző)
L7 Nagy Mátyás Nagy Tamás Horváth Rallye ASE. Mitsubishi Lancer EVO IX. ORC4WD Licenszes,(Minden versenyző)
L8 Vida Szabolcs Vida Péter Korda Racing Kft. Lada VFTS ORC2WD Licenszes,(Minden versenyző)
L9 Baranyi Tibor Bakos István K-Tech Autósport Kft. Lada VFTS ORC2WD Licenszes,(Minden versenyző)
L10 Keszler Mátyás Pál István FiaSko SE Audi S2 ORC4WD Licenszes,(Minden versenyző)
Z Jovánovics János Balatonyi Rallye Team Lada 2101 záróautó
38 Kelemen Csaba Studer Gábor Lada 2107 P12 Rally3,Lada A1.6,(Rally3 mezőny),(Minden versenyző)