Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy110.57 km
5:00.350
126.732.15.32.15.
21:19 Azt nem lehet mondani, hogy nem volt idő bemelegedni, jó ez a hosszú szakasz kezdésnek. Puha gumikon vagyunk próbálunk végig figyelni rájuk.
Gy26.81 km
3:35.977
113.518.6.23.10.
21:24 Próbálom elkapni a ritmust, sokat kellene még gyorsulni, hogy versenybe legyünk.
Gy37 km
3:55.702
106.922.9.23.8.
21:26 Tempós részt nem mertem elvállalni, kaptam is ott bőven.
Gy44.58 km
2:14.716
122.49.1.22.7.
21:28 Kedvenc szakaszom, de a gumik most feladták a leckét rendesen. Az utolsó kanyarokban csak lapjával jöttünk már.
2021. június 12. (szombat)
Gy510.57 km
5:04.423
125.043.19.23.8.
22:04 Egy B3-at csúnyán benéztem, jártunk a sziklafalon is, de defekt szerencsére nem lett belőle, sok ott maradt.
Gy66.81 km
3:36.177
113.419.6.22.8.
22:06 Ez nem volt rossz, megyünk tovább.
Gy77 km
3:56.032
106.818.7.20.8.
22:08 Tempós részt jobban elvállaltam cserébe rosszabb az idő.
Gy84.58 km
2:16.079
121.214.5.19.8.
22:10 Faluból kifelé nagyon elúszott az autó hátulja, ezután már nem akartam erőltetni.
2021. június 13. (vasárnap)
Gy96.55 km
3:05.825
126.922.9.20.8.
22:12 Az eleje jó volt, de a kanyargós részen mintha először mentem volna, nagyon rossz volt.
Gy1014.34 km
7:24.384
116.216.6.18.7.
22:14 Második fele a gyorsnak szépen kiadta, de a tempós részeket még mindig nem merem átnyomni.
114.915.5.16.6.
22:22 Sok helyen elúszott az autó, nem erőltettem már a véget. Célban vagyunk ez a lényeg, pár pontot viszünk haza, kezd élesedni a bajnokság. :D TMC Rallysportnak köszönjük a kiváló autót, készülünk a következő futamra és megpróbálunk versenyképesebbek lenni.
Végeredmény: 99.7 km 50:45.399 117.9 16