Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy110.57 km
5:14.262
121.1113.18.113.18.
19:56 Nagyon hosszú kezdés volt! Örülünk, hogy itt lehetünk. Az idő tökéletes. Az autó és a csapat nagyon jó, úgyhogy minden adott egy nagyszerű versenyhez!
Gy26.81 km
3:44.895
109.074.7.87.9.
21:33 Első két gyorsot jól lehoztuk eddig. Mi nagyon gyorsnak érezzük magunkat, bár az idő nem azt mutatja
Gy37 km
4:06.718
102.193.11.87.10.
21:41 Valahogy nem a kedvenc pályánk, de meglepően gyorsak vagyunk! Sokszor már várom mikor bukok, de az autó nagyon készséges és kihoz a bajból!
Gy44.58 km
2:22.142
116.0107.19.87.10.
22:03 Iszonyat tempót mentünk. Nagyon boldogok vagyunk! Erre a futamra hoztunk először egy új kézifék rendszert. Még tesztelni sem volt időnk. Gondoltuk kipróbáljuk élesbe. Eddig barátkozunk vele, szokatlan a dolog, van még mit csiszolni rajta, de jó lesz ez!
2021. június 12. (szombat)
Gy510.57 km
5:11.583
122.182.13.79.9.
22:10 Hiba nélkül lehoztuk! Reméljük tudjuk tartani a szintet! A csapat fantasztikus, az idő kiválo, és a tavalyi teljes Ford MKI szezon után nagyon nem bántuk meg, hogy idén is az MKII mellett döntöttünk az egész éves szerződés aláírásával!
92.6180.33.87.13.
22:27 Hát ez nem a mi szakaszunk volt. Kétszer olyan rövidre vettük a fék távot, hogy lezuhantunk a szakadékba. Szerencsére gyorsan ki tudtunk jönni, és büntetést sem kaptunk, de a szakasz végére bekaptunk egy jobb első defektet is. Hab volt a tortára. 5 helyet visszaestünk. Következő rajt előtt kicseréljük gyorsan a kereket.
Gy84.58 km
2:22.643
115.686.13.84.12.
08:28 Érződik, hogy leszállt a pára az aszfaltra, és lehűlt a hőmérséklet. A kopott soft gumi, már nem nagyon akart felmelegedni üzemi hőmérsékletre. Csúszkáltunk jobbra balra, de jó időt jöttünk!
2021. június 13. (vasárnap)
Gy96.55 km
3:14.058
121.5100.17.84.12.
08:32 Hoztuk a szokásos tempót. Reméljük már végig érünk hiba mentesen!
Gy1014.34 km
8:00.221
107.5114.16.86.12.
08:35 Ismét hiba hiba hátán. Lecsúsztunk az árokba kétszer is. Mindkettőszőr gyorsan kijöttünk, de nem értettük, hogy a reálisan viselkedő bokor, miért ránt be minket az árokba. Gyorsan visszamegyünk a szervizparkba, és helyre pofozzák a srácok az autót
2021. június 14. (hétfő)
Gy116.55 km
3:14.079
121.588.15.84.12.
08:38 Nagyon gyorsan túlestünk ezen a szakaszon! Jön az utolsó! Nagy a nyomás rajtunk!
Gy1214.34 km
7:50.363
109.869.5.74.8.
08:45 Pfuu micsoda futam volt! Amennyire nem szeretem ezeket a pályákat, annyira élveztük most a futamot! Meg izzasztottak minket az ellenfelek rendesen! Jó helyen értünk célba, de tudjuk, hogy még nagyon sok gyors pilóta érkezik mögöttünk! Reméljük büszke lesz ránk az ARTEP Company!
Végeredmény: 99.7 km 53:39.246 111.5 74