Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy110.57 km
5:14.584
121.0116.51.116.51.
07:13 Szerintem nagyon komolyat sikerült jönnünk magunkhoz képest, viszont nem ismerjük annyira a pályákat. Próbálunk vigyázni ,de élvezni is, cél a cél!
Gy26.81 km
3:50.227
106.5112.55.104.45.
20:01 Lebotoztunk. Sokat mond, hogy majdnem annyit kaptunk, mint a hosszún. Reméljük kövire jobb lesz!
Gy37 km
4:11.622
100.2134.60.106.46.
21:37 Csirkék vagyunk, a tempót nagyon elb*ziztuk, de lent vagyunk!
Gy44.58 km
2:21.874
116.2104.41.108.47.
21:45 Ez kellett a kör végére! Száz százalék, hogy sokat kapunk, de élveztük nagyon! Jöhet a szerviz!
2021. június 12. (szombat)
Gy510.57 km
5:16.794
120.1111.47.99.40.
22:05 Valamivel lassabb, mint az első körben, de élvezetes. Több volt a necces szitu, másképp kell picit menni, mert a gumi elég nyúlós volt az előbb a végére!
Gy66.81 km
4:45.926
85.7258.126.139.66.
22:14 Eddig tartott a formánk, defekt, kijöttünk vele.Kihordáson elcsúsztunk, sziklafal lett a vége. Reméljük a futómű bírja még, 1x be is estünk, nézők szedtek ki, utólag is köszi!
Gy77 km
4:10.869
100.589.40.123.54.
22:22 Hasonló az előzőhöz. Majdnem estünk egy Jónásat, de betapadt az utolsó pillanatban! Gumi nem nagyon maradt, nézzük a kövit!
Gy84.58 km
2:22.826
115.488.37.117.51.
08:25 Izgalmas volt takony gumival, viszont sikerült egy forma-formát jönni az előzőhöz képest! Elkell a szerviz, holnap folytatjuk!
2021. június 13. (vasárnap)
Gy96.55 km
3:22.148
116.6151.72.118.52.
08:29 A pálya minősége romlott, sok a felhordás, látszik, hogy nem először megyünk itt. 5. Telin forogtunk egyet, de csodával határos mód nem lett galiba. Bele se merek gondolni, milyen lehet a következő... De megyünk tovább!
Gy1014.34 km
7:51.223
109.694.42.112.51.
08:33 A rajtban nem hittem volna, de most azt mondom, nyomtuk volna még tovább! Egész bátran letaláltunk szerintem, abszolút élvezhető volt! Jöhet az utolsó kör!
2021. június 14. (hétfő)
Gy116.55 km
3:25.301
114.9160.72.114.53.
08:36 Először úgy tűnt, mintha az előző kör belsőjét néztük volna, de nem. Forogtunk mégegyet ugyanúgy ugyanott... De nem lett gond, jöhet a power!
Gy1214.34 km
9:51.181
87.3210.99.141.67.
08:41 Nem ilyen zárásról álmodtunk... Nagyon szép a naplemente, viszont egy jobb3-mat nem láttunk, mert kifolyt a szemünk. Leestünk és defekt. A futómű ott mehetett el, pár helyen még volt árokjárás, de szenvedtünk, örülünk, hogy vége. Idejét nem tudom, mikor fejeztem be utoljára bajnokit, most is mehetünk a céldobogóra! Ha ezt korábban mondják, aláírtam volna, de így látva, hogy talán a tempónk sem volt ANNYIRA rossz ismeretlen pályákon, picit csalódott vagyok! Gratula a célbaérkezőknek, és köszönjük a szervezőknek, jól éreztük magunk!
Végeredmény: 99.7 km 56:44.575 105.4 141