Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy19.83 km
7:30.698
78.581.34.81.34.
23:25 Így a vizsgaidőszak végeztével sikerült benevezni az első sprintünkre, nagyon élvezzük. Ezt a gyorsot egyébként is kedveljük, remélem nagyobb kaland nélkül leérünk a célba a Casino térre!
Gy210.87 km
8:14.039
79.2111.45.89.36.
23:27 Az eleje jó volt, számomra pozitív, hogy havon kapjuk a kevesebb időt! A gyors közepén a legtempósabb részen tolattunk egyet 130-140 el, elütöttük a termoszt, a kisszéket, a beíró voki-tokit stb... szerencsére nagy baj nincs megyünk a következő körre!
2021. január 30. (szombat)
Gy39.83 km
7:34.098
77.9102.41.88.35.
23:28 Kaland akadt ismét, megint egyenesben ment el a segge, majd nagy gáz kis szerencse alapon kézivel kihúztuk, csak a kanyar picit odébb volt. Egy 7-8 másodperc maradt benne, amúgy rendben volt!
Gy410.87 km
8:09.922
79.981.30.82.31.
23:29 Ez jól sikerült, hiba és kaland nélkül lejöttünk, de pár helyen elmenne egy fokozattal fentebb is!
2021. január 31. (vasárnap)
Gy59.83 km
7:30.498
78.683.33.79.32.
23:29 Ez is rendben volt, az előző körhöz képest viszonylag sokat gyorsultunk!
Gy610.87 km
8:14.188
79.288.41.79.30.
23:31 Itt ismét kalandos lett pár féktáv, pedig egyre több motorfékkel jövünk... Ha valaki tud szerelőt, aki motorfékben tudna fékbetétet cserélni, kérem jelezze!
2021. február 1. (hétfő)
Gy76.85 km
5:19.649
77.175.33.75.27.
23:31 1-2 helyen flipper, de rendben volt a gyors. Powerre jöhet a fényhíd, sajnos átgumizni nem tudunk, eddig az a rész száraz volt, hógumin megyünk!
Gy83.95 km
2:48.789
84.268.29.75.28.
23:33 El sem hiszem! Defekt és nagyobb kaland nélkül lent vagyunk! Irány a céldobogó! Nagyon szuper verseny volt, köszönjük szépen a szervezést! Gratulálok a versenytársaknak, aki pedig ezután rajtol annak sok sikert!
Végeredmény: 72.9 km 55:21.881 79.0 75