Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy14.58 km
2:08.585
128.275.44.75.44.
22:40 Ismét a kezdeti izgulás, csaknehibázzak rajt. Jöttem már jobbat is itt, de nem rossz.
119.771.42.66.36.
22:42 Adtunk egy pici puszit a korlátnak a gyors részen, de nem lett belőle baj. Szerelünk egyet aztán második kör.
Gy44.58 km
2:09.640
127.266.37.59.34.
22:44 Legalább 2-3 másodperceket hagyok minden szakaszban, azt hiszem ez már így marad.
Gy56.81 km
3:36.604
113.2109.64.62.35.
22:45 Na most 2 helyett 20-at hagytam benn, megvolt az első nagyobb kalandunk, szerencsére komolyabb kár nélkül
Gy66.55 km
3:28.647
113.0164.92.76.44.
22:46 Újabb kaland, ismét megcsúsztam, megint 10 másodperc. Sajnálom, mert nagyon jó helyen mehetnék...
2020. június 28. (vasárnap)
Gy710.57 km
5:42.333
111.2199.101.90.48.
22:47 Hagyjuk...nem kellett volna ilyen későn elkezdenem fáradtan, elképesztő helyeken hibázok. Top 5 szakaszidő helyett +40 sec
Gy814.34 km
7:18.718
117.765.35.72.40.
22:48 Most már végignyomom. Végre jöttünk egy értelmeset, de piszok nehéz, nagyon csúszik.
Gy910.57 km
5:13.457
121.469.38.65.36.
22:48 Itt is kaptam magamtól bőven, de el is engedtem a gyors részeket, brutálisan csúszik.
Gy1014.34 km
7:18.507
117.755.30.58.32.
01:19 Jó volt csak már rég el vagyok keseredve. Egyszer megint akkorát úszott a hátulja hogy azt hittem Katinka van a jobb 1-ben
Gy1110.57 km
5:09.865
122.851.30.55.33.
01:20 Természetesen itt is volt egy megcsúszás, rádásul a végén, de amúgy nagyon élveztem. Egy gyors van még, nagyon kemény ez.
Gy1214.34 km
7:21.737
116.951.28.49.30.
01:21 Itt vagyunk, az autó ismét karcmentes. Összességében egy bő egy percem benn maradt. Rohadtul sajnálom, mert ez a spanyol pálya a kedvencem, viszont összességében folyamatosan fejlődők ami jó. Nagy köszönet a szervezésért, jó volt ismét élesben menni!
Végeredmény: 110.61 km 56:12.300 118.1 49