Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy15.19 km
2:44.426
113.6227.11.227.11.
14:21 Az első gyorsot elizgultuk, volt pár hiba is, és hát a célba is tetőn csúsztunk be...
Gy26.69 km
4:01.257
99.8227.9.220.10.
14:21 Életem első VB-jen voltam fotózni itt a nagyugratót, igaz visszafelé, de élmény menni ezen a gyorson, meg ha nem is könnyű. Ráadásul nem is fekszik nekem.
Gy35.25 km
3:20.140
94.4257.12.234.12.
14:34 Próbáltam összeszedetten menni, nem voltak nagy hibák, nekem nagyjából ennyi van ebben a gyorsban, biztonságos módon.
2020. december 20. (vasárnap)
Gy45.19 km
2:36.810
119.2162.10.209.11.
18:24 Bátrabban jöttünk, mint az első körben, így most találtunk is egy kis időt, de a cél helyett most a cél melletti patakba estünk. Kiszedtek, megyünk tovább!
Gy56.69 km
3:57.757
101.3209.11.204.11.
18:26 Bátrabbak lettünk, és finomítottunk is Hadik Bandi régi “franciakockás” füzetében talált beállításon, ami jobb is lett, de így volt pár helyzet, amikor igazából csak utasok voltunk. Kezdjük élvezni, hogy bármikor kieshetünk, mert túlvállaljuk magunk folyton.
Gy65.25 km
3:16.707
96.1228.10.204.11.
11:48 Nem volt nagy kaland, kicsit ismét gyorsultunk. Kezdem élvezni ezeket a gyorsokat.
2020. december 21. (hétfő)
Gy75.19 km
2:48.876
110.6243.13.206.11.
11:49 Volt több nagy hibánk is, és a tető is leért egyszer úgy három esetben, de forgás közben kerékre esünk és megállás nélkül mentünk is tovább. Nem könnyű ez a gyors, pedig most sikerült is megállnom a célban.
Gy86.69 km
4:08.357
97.0249.13.215.12.
11:51 Hibáztunk! Az elágban túlcsúsztunk, kaptunk büntetést. Nagy volt az akarat... Szoros a kategória a riválissal, menni kell, nem lehet spórolni.
Gy95.25 km
3:15.337
96.8210.11.211.12.
11:53 Igyekeztünk az utolsón menni egy jót, mert szoros a kategória, de ebben nekem nem volt több már. Meg sem néztem még az összetett eredményt! Szuper verseny volt, nehéz de élvezetes gyorsokkal. Köszönjük a lehetőséget és a több mint profi szervezést!
Végeredmény: 51.39 km 30:09.667 102.2 211