Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy15.1 km
3:05.765
98.889.52.89.52.
23:27 Elsőre elégedett vagyok az idővel, csak egy kisebb túlcsúszásunk volt, pár másodpercnyi. Izgalmas pálya, de az erdőben félelmetesen dobál.
Gy25.7 km
3:24.373
100.4103.66.92.58.
23:30 Volt egy félelmetes pillanat, de szerencsére megúsztuk. Egyébként próbálok óvatos lenni, a célbaérkezés a lényeg.
Gy35.7 km
3:16.402
104.579.48.77.48.
23:34 Örülök, hogy az első körön komolyabb hiba nélkül túljutottunk, azonban ez a magas átlagsebességű pálya nem a mi idegrendszerünkre lett tervezve.
2020. július 25. (szombat)
Gy45.1 km
3:04.108
99.785.47.77.46.
23:37 Sikerült javítani az első körös időn, az autó és a beállítások nagyszerűek, csak így tovább!
Gy55.7 km
3:26.218
99.579.44.75.43.
23:53 Sikeresen eltaláltam ugyanazt a földszegélyt a pálya 75%-ánál, amit teszten is, kicsit lecsúsztunk miatta a fűre, de nincs komoly baj szerencsére.
Gy65.7 km
3:23.548
100.884.47.72.41.
23:55 Kezd megjönni az önbizalmam, aminek következtében meg is forogtunk egyszer, de a vicces az, hogy még így is gyorsabb voltam, mint délben:)
2020. július 26. (vasárnap)
Gy711.4 km
6:29.684
105.362.35.62.35.
23:59 Féltem ettől a hosszútól, de egészen elképesztő élmény menni rajta, a kocsi álom, repülünk tovább.
Gy89.9 km
6:26.426
92.256.33.64.36.
00:05 A cél előtti vizesárok beledobott a nyitott kapuba, tolatni kellett, sok benne maradt emiatt, de a kocsinak nincs baja.
Gy911.4 km
6:32.542
104.559.35.56.32.
00:11 Volt egy megforgás, majd egy tetőn átfordulás a cél előtt, mázli hogy csak 8-10 másodpercet veszítettem.
Gy109.9 km
6:20.200
93.743.22.53.30.
00:16 A szakasz felénél sípoló hangot hallottam, mintha eresztene az egyik kerék, ezért inkább siettem, hogy mihamarabb leérjünk a gyorsról. Úgy tűnik nincs defekt, úgyhogy megyünk is a szervízbe.
Gy114.7 km
3:13.160
87.6109.62.56.32.
00:21 Annyira csak a célbaérésre tudok koncentrálni, hogy össze vissza mentem ezen a gyorson, már csak egy van, ki kell bírni!
Gy124.9 km
3:10.439
92.632.19.55.31.
00:28 El sem hiszem, hogy itt vagyunk, sikerült az utolsón szépen higgadtan lejönni és az eredmény is elképesztő, köszönöm a csapatnak, hogy segítettek, illetve a rendezőknek a kiváló munkájukat!
Végeredmény: 85.2 km 51:52.865 98.5 55