Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy15.1 km
2:59.441
102.349.29.49.29.
09:27 Nem szeretetem ezeket a pályákat! papósan lenyomjuk ! tesztelni sem jöttűnk csak szétkurnánk az autót!
Gy25.7 km
3:30.480
97.5136.80.91.57.
09:33 Egyik kanyarban hazudott a navigátorom ,megütöttük a hátsó futóművet ,de nem kaptunk sokat!
Gy35.7 km
3:23.555
100.8120.74.93.59.
09:38 Mentem mendegétem a ferde futómű rázott mint a 220! jön a szervíz! Mi addig eszünk!
2020. július 25. (szombat)
Gy45.1 km
3:00.259
101.961.33.82.49.
09:43 Szarosodott a pálya, de időre lemásoltuk az első körünk!
Gy55.7 km
3:30.444
97.5103.55.81.47.
09:48 Figyeltem a fára amit elkaptunk előző körben ezt csak lehoztam,mint mama a szalonnát a padlásról!
Gy65.7 km
3:33.431
96.1143.81.88.52.
09:57 Az egyik kanyar kidobott - 3 gyerek szurkolt - de előző körben ez nem dobott! Én folytattam, ők boldogok voltak! Megyünk szerelni, az eleje sérült!
2020. július 26. (vasárnap)
Gy711.4 km
6:47.679
100.7101.56.83.47.
10:01 Hosszú szakasz! Volt 1 tető, de lendületből mentünk tovább!
Gy89.9 km
6:45.096
88.0111.63.90.51.
10:04 A pálya vége tetszett, de az út minősége mint a hedo kft!
Gy911.4 km
6:54.727
99.0107.60.87.49.
10:07 Feltettünk médiumot, ha már mi nem vagyunk azok! Utolsó sikán defekt, kereket nem is pumpáljuk, de az agyam igen!
Gy109.9 km
8:36.741
69.0218.125.119.64.
10:09 Nem volt pótkerék, jobb hátsó defekttel a rajtba! Ggondolkoztam félreállok és beperlem a michelint, de szenvedtünk, mint Jézus a Golgotán!
Gy114.7 km
3:10.267
88.990.52.112.62.
10:13 Visszatettük a lágyat, leghoztuk versenytempóba!
Gy124.9 km
3:23.138
86.8101.59.110.61.
10:17 Ez volt a cél, hogy legyen cél, beértünk! Utoljára Miskolc rallyn értünk be utána csak offoltunk!
Végeredmény: 85.2 km 55:35.258 92.0 110