Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy112.5 km
6:11.073
121.371.33.71.33.
20:26 Volt egy megforgásunk elég nagy sebességnél, szerencsére nem lett baja az autónak, de benne maradt jó pár másodperc emiatt. Valahogy ezek az első gyorsok nem akarnak sikerülni :)
Gy26.1 km
3:23.663
107.873.38.65.30.
20:40 Minden rendben volt, de elég sokat csúszkáltunk, emiatt sok helyen óvatosabb voltam.
Gy36.64 km
3:14.108
123.179.45.62.31.
Gy412.86 km
6:57.374
110.963.31.58.30.
21:11 Nagyon tetszett ez a szakasz, a látási viszonyok nem túl jók, ezért sok helyen óvatosabb voltam, és gumink se sok maradt, emiatt elég sokat csúszkáltunk, de eddig minden rendben :)
2020. május 24. (vasárnap)
Gy512.5 km
6:11.314
121.263.31.56.29.
21:35 Nagyon jó ritmusban jöttünk, de a vízátfolyásnál mintha kirántották volna a talajt a kocsi alól, megforogtunk, és bent maradt legalább 8-10 másodperc ott mire irányba sikerült állni.
114.870.38.75.40.
22:19 Az előző szakaszon nagy tempónál leestünk az útról, szerencsére az autó megúszta, de így is sikerült a büntetés miatt egy 3 perces gyorsaságin 1 percet kapni. Emiatt most próbáltam jobban sietni ezen a szakaszon. Remélem, az utolsó körben még sikerül javítani pár pozíciót :)
111.949.26.58.30.
22:39 Szeretem ezeket az esti szakaszokat, de elég zavaró, hogy nagy féktávokon, ugratóknál sokszor kialszik egy-egy pillanatra a lámpasor.
Gy116.64 km
3:25.926
116.1138.76.60.32.
22:49 Jobb első defekttel jöttünk le, és a lámpasort is elhagytuk, most már csak szeretnénk célbaérni.
Gy1212.86 km
6:50.267
112.860.34.55.28.
23:07 Egy lámpánk égett csak, a sötétebb részeken alig lehetett látni valamit, de célba értünk. :) Összességében nem sikerült rosszul a verseny, voltak jó részeredmények, csak sajnos sokat hibáztam. Nehéz verseny volt, de ettől függetlenül nagyon élveztem az egészet! Nagy köszönet a szervezőknek, és gratulálok mindenkinek! :)
Végeredmény: 114.3 km 59:38.313 115.0 55