Gyors idő km/h Gyorsasági eredmény Összetett helyezés
Absz. Kat. Absz. Kat.
Gy17.16 km
3:43.297
115.451.2.51.2.
14:48 Úgy volt nem indulunk de csak lett autónk, úgyhogy itt vagyunk, megpróbáljuk.. Ez a nagy tepsi nem fekszik nekünk. Volt kettő forgásunk.
Gy25.82 km
3:16.360
106.768.2.55.2.
14:53 Tempós részen leúszott. leszakadt a nyitott rendszer. Szerintem sérült más is az autón elég erőtlen. Következőn kiderül.
Gy37.77 km
3:56.220
118.434.3.38.2.
14:56 Nincs végsebességünk nagyon sokat kapunk a pálya közepén ahol 5. telin kellene lobogni. Nincs turbónyomásunk se, ez valószínűleg az előző gyors következménye...
2021. február 14. (vasárnap)
Gy47.16 km
3:48.918
112.635.2.28.2.
15:03 Hiányzott az eső, siklottunk az úton mintha szaron csúsznánk :) Párásodik a szélvédő, nem lesz a kedvencünk ez az autó.
Gy55.82 km
3:23.945
102.748.2.26.1.
15:09 Pocsék a pálya minősége. Nem lehet ilyen körülmények között versenyezni, életveszélyes.
Gy67.77 km
3:54.376
119.323.2.22.1.
15:45 Állítottunk az autó végáttételén, jobb lenne, de megint erőtlen a motor... alig várjuk hogy vége legyen.
2021. február 15. (hétfő)
Gy77.16 km
3:39.980
117.223.2.21.1.
16:43 Jó volt a tempónk végre.. Van egy kis előnyünk csak bekell osztani a végéig. Megpróbáljuk, de félek a következő gyorstól, szerintem brutálisan szétlett járva.
Gy85.82 km
3:22.833
103.334.3.20.1.
16:50 Hányinger volt ez a gyors. 7 másodperc előnyünk maradt a kategóriában.. és megint nincs turbónyomás.
Gy97.77 km
4:08.634
112.583.4.23.3.
16:59 Beugrottunk a rajtba, ez megis pecsételte a szakaszt. Innentől már csak az volt a cél hogy a nézőknek autózzunk, és célba érjünk. Sikerült. Köszi a szervezést. Ezzel az autóval életünk első és utolsó versenye volt :) Jó pihit mindenkinek.
Végeredmény: 62.25 km 33:14.563 112.4 23