21. Szilveszter Rallye 2019 - Licenszes, Amatőr

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Kat. Kupa
SC Varga ZOO Előfutó
S1 B.Németh Péter Molnár Csilla MTVA Skoda Octavia Előfutó
06 Pucsinszki György Nervetti Péter Subaru Legacy Előfutó
02 Kaposi László László Balázs Dynamic Rally Team SE Lada VFTS Előfutó
01 Horváth Szabolcs Kovács Bálint Lada 21053 Előfutó
0 Vida János Bessenyey Zoltán LPWM Motorsport Peugeot 208 R2 Előfutó
OF1 B.B.Csigoly Nagy László East Motorsport Kft. Lada VFTS O/F
OF2 Hodosi Gábor Szoták Zoltán Lada 21074 O/F
OF4 Csehovics Alex Furik Péter CMT-ASE Kft. Lada 2107 O/F
OF5 Gál Sándor Barna Gábor East Motorsport Kft. Lada 73475 O/F
OF6 Németh Bertold Füzi Szabolcs Speed Car AMSE Lada 2106 O/F
OF7 Porkoláb Gergő Szentpéteri Gábor East Motorsport Kft. BMW E46 O/F
9 Vincze Ferenc Szőke Tamás Korda Racing Volkswagen Polo R5 H/10 Licenszes
19 Velenczei Ádám Vánsza Zsolt Citroen Rally Team Citroën C3 R5 H/10 Licenszes
1 Kalle Rovanperä Noora Korhonen Rufa Sport Skoda Fabia R5 H/10 Licenszes
2 Semerád Petr Hovorka Jíří Topp Cars Rallye Team Skoda Fabia R5 H/10 Licenszes
3 Botka Dávid Kürti Tamás Botka Rally Team Skoda Fabia R5 H/10 Licenszes
4 Csomós Miklós Nagy Attila East Motorsport Kft. Skoda Fabia R5 H/10 Licenszes
5 Lencse Zoltán Dr. Kovács Annamária Speed Technika Kft. Ford Fiesta R5 H/10 Licenszes
6 Kurtos Róbert Fridrik Gergő East Motorsport Kft. Skoda Fabia R5 H/10 Licenszes
7 Marozsi Zsolt Ádám Zsolt Crose Attack Hyundai i20 R5 H/10 Licenszes
8 Puskádi János Gódor Barnabás Eurosol Racing Team Skoda Fabia R5 Evo H/10 Licenszes
10 Michal Žiak Martin Krbyla Skoda Fabia R5 H/10 Licenszes
11 Tergulicza János Agócs István Speed Rally Team Citroën C3 R5 H/10 Licenszes
185 Tomáš Minarovič Lucia Laurincová Tatry Racing Volkswagen Polo Proto H/10 Licenszes
12 Bacsa Tamás Hanyik Gergely Rally Café Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 H/10 Licenszes
14 Gyarmati Ariel Kocsis György Gránit Motorsport Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX H/10 Licenszes
15 Molnár István Fekete Zsolt Speed Rally Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo VI H/10 Licenszes
16 Órai Balázs Vrezgó Balázs V-V Rally Racing Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX R4 H/10 Licenszes
17 Marek Špavelko Emil Horniaček L Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX H/10 Licenszes
18 Martin Kalteis Manuel Otter Mitsubishi Lancer Evo VII H/10 Licenszes
20 Mutňanský Ivan Španko Martin Sting Motorsport SK Mitsubishi Lancer Evo X H/10 Licenszes
21 László Zoltán Balázs Zsolt Zsolt M-Sport Racing Kft. Ford Fiesta H/10 Licenszes
22 Szilas Péter Szilas Dorka K-Tech Motorsport Ford Fiesta Proto H/10 Licenszes
24 Lángi Attila Temesvári László Bomba! Racing Team Mitsubishi Lancer Evo X H/10 Licenszes
25 László István Holló Barnabás Inter Europe Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX H/10 Licenszes
27 Kovács Emil Balatoni Ádám EAK M-Sport Subaru Impreza H/10 Licenszes
28 Szepesi Daniel Kovacs Gergely SZEPA AKSE BMW E46 H/9 Licenszes
29 Szepesi Marcell Toth Gergely SZEPA AKSE BMW E30 H/9 Licenszes
30 Szilágyi Patrik Deák Henrietta Korda Racing BMW M3 E36 H/9 Licenszes
31 Szöllősi Roland Kuti János Inter Europe Team Kft. BMW M3 H/9 Licenszes
32 Gondos Péter Rakovszki Péter BMW E36 H/9 Licenszes
33 Nagy János Lakatos Miklós Full Auto SE BMW E36 H/9 Licenszes
34 Alois Scheidhammer August Regner Scheidhammer Nissan 350 Z H/9 Licenszes
35 Pavol Knapek Igor Horáček Nissan 350 Z H/9 Licenszes
36 Szlovák Ferenc Gódor Vasgyúró Joci GFS Motorsport Egyesület Seat Ibiza H/9 Licenszes
37 Ráti Gergő Eszenyi András Ford Escort Mk2 H/8 Licenszes
38 Kocsomba Károly Bárdos Péter K-Tech Autósport BMW E36 H/8 Licenszes
39 Staudinger Zoltán Lovász Rita BMW F2000 H/8 Licenszes
40 Forgács László Bartók Erik East Motorsport Kft. BMW E36 318is H/8 Licenszes
41 Rafał Szumiec Konrad Giergiel Szumo Rally Team Peugeot 306 H/8 Licenszes
42 Gutai Marcell Skroby Juhász Média Kft. Opel Astra G OPC H/8 Licenszes
43 Wolfgang Irlacher Lisa Holzer MSC Priental Honda Civic Type-R R3 H/8 Licenszes
44 Jacsó János Buza Zsuzs Dynamic Rally Team Renault Clio Sport H/8 Licenszes
45 Przemyslaw Gosztyla Barbara Gosztyla Opel Astra H/8 Licenszes
46 Magyari Beck Szabolcs Velezdi Eszter Eurosol Racing Team Renault Clio H/8 Licenszes
47 Tim Gábor Gyarmati Dávid Sztárt Alkot Kft. Nissan Sunny GTi H/8 Licenszes
48 Bartha Nándor Karetka-Ülkei Réka Borsod Race Media Kft. Peugeot 206 GTI H/8 Licenszes
49 Kollár Károly Simon Nikolett Opel Astra H/8 Licenszes
50 Oláh Zoltán Kathy Róbert Solid Racing Kft. Seat Ibiza Cupra H/8 Licenszes
51 Maciej Serafin Robert Pawlak Amet Rally Team Renault Clio H/8 Licenszes
52 Nagy Mátyás Nagy Tamás Horváth Rally Team Lada 2101 H/8 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 2
61 Tóth József Yondi Tóth Timea Dynamic Rally Team Lada 2107 H/8 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 2
53 Kiscsatári Imre Csicsák Tamás S.C.A.R. Ungheria Lada VFTS H/8 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 2
54 Galuska Szabolcs Molnár Tamás Ivanics SE Lada VFTS H/8 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 2
55 Fancsik Gergely Dzsupin László Lada 2101 H/8 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 2
56 Héja Dániel Kóródi Tamás Dynamic Rally Team Lada 2101 H/8 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 2
57 Baksai László Hajdú Niki Borsod Race Media Kft. Lada 2107 H/7 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 1
58 Bodogán Ferenc Fábián Csaba Ivanics SE Lada 2105 H/7 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 1
59 Fenyvesi Gábor Vass László Juhász Média Kft. Lada 21011 H/7 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 1
60 Otto Toth Erdélyi László Zsomar-Ker Kft. Lada VFTS H/7 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 1
62 Zsiros Imre Mészáros Sándor S.C.A.R. Ungheria Lada VFTS H/7 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 1
64 Erdélyi György Linszter Erika Jahalom Kft. Lada 2107 H/7 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 1
65 Dredán György Bodony Petra Jahalom Kft. Lada 2107 H/7 Licenszes,Licenszes Lada Kupa 1
66 Kaltenecker Ádám Fodor Ádám Ranga Rally Team Peugeot 208 R2 H/7 Licenszes,Licenszes R2
67 Szabo Zoltan Milcsevics Lorant BA-RO Motorsport Ford Fiesta R2 H/7 Licenszes,Licenszes R2
68 Szabó Arpád Papp Arnie PSZA Motorsport Citroën C2 R2 Max H/7 Licenszes,Licenszes R2
70 Szetei Norbert John Katalin Főtaxi ASE Citroën C2 R2 Max H/7 Licenszes,Licenszes R2
71 Tőzsér Áron Mátrai Eszter GFS Motorsport Egyesület Citroën C2 R2 H/7 Licenszes,Licenszes R2
72 Wieszt Janko Tóth Zsolt LPWM Motorsport Peugeot 208 H/7 Licenszes,Licenszes R2
73 Tomasz Flisnik Bartlomiej Meka Peugeot 208 R2 H/7 Licenszes,Licenszes R2
74 Tamás Gergely Paukovics Lilla S.C.A.R. Ungheria Renault Twingo H/7 Licenszes,Licenszes R2
75 Zsebe Gábor Zsebe Andrea FiaSko SE Skoda Felicia H/7 Licenszes
77 Jerzy Smagała Magdolna Drozdz Honda Civic H/7 Licenszes
81 Berkes Csaba Madár Nóra Dani Fischer Team Skoda Fabia R5 Evo H/6 Amatőr
180 Marvin Lamprecht Sandra Gruber Rally Team Lamprecht Mitsubishi Lancer Evo VII H/6 Amatőr
79 Thomas Kuselbauer Richard Polleres Mitsubishi Lancer Evo VII H/6 Amatőr
80 Roman Popovič Peter Baran Tatry Racing Ford Fiesta Proto H/6 Amatőr
82 Branislav Mičko Mário Gallovič Lama Racing Mitsubishi Lancer Evo IX H/6 Amatőr
83 Forrai Gábor Timár Tamás Covadonga Kft. Toyota Celica GT4 H/6 Amatőr
84 Galgóczi Norbert Kollár Mihály Dynamic Rally Team Mitsubishi Lancer Evo VI H/6 Amatőr
85 Gazdik László Haász Eszter Mitsubishi Lancer Evo VI H/6 Amatőr
86 Harsányi Zsolt Kovács Dominik Tuning Show Kft. Subaru Impreza H/6 Amatőr
87 Hebr Filip Bubrle Petr FM Lack Mitsubishi Lancer Evo IX H/6 Amatőr
89 Lukács Zoltán Pataki Szúnyog László Rallye Cafe Racing Mitsubishi Lancer Evo IX H/6 Amatőr
90 Marcel Šandrej Andrej Kacvinský Unimont Rally Team Mitsubishi Lancer Evo VI H/6 Amatőr
91 Radics Gábor Kőszeghy Dániel Volkswagen Golf Mk5 H/6 Amatőr
92 Gyenes Attila Tóth Viktor BMW 320i H/5 Amatőr
93 Hervai Róbert Pető Dániel BMW E36 M3 H/5 Amatőr
94 Kovács Róbert Mihalik Dániel BMW 325 H/5 Amatőr
95 Mácsai Martin Fazekas Péter BMW E36 325i H/5 Amatőr
97 Szalai Szabolcs Lukács Nóra BMW M3 H/5 Amatőr
98 Szepessy Tamas Egerszegi David SZEPA AKSE BMW E46 H/5 Amatőr
99 Szymon Sienko Marta Sienko Sense Of Music Rally Team BMW E36 H/5 Amatőr
100 Waldemar Janecki Piotr Krzystanek BMW 316 H/5 Amatőr
101 Baracsi Zsolt Vincze Krisztián BMW E36 H/4 Amatőr
88 Kókai Gábor Kiskókai Kókai-Kamasz Edit Tápió Menti AMSE Lada VFTS H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
104 Pavol Spišák Štefan Spišák Beti Racing Team Lada VFTS H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
105 Pazaurek Attila Temesi Roland Siklós 2010 AMS Egyesület Lada 2105 H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
106 Pénzes Csaba Lencsés Zsolt Yoko Racing Lada VFTS H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
107 Apkó Dániel Budai László Lada 2107 H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
108 Szabó Zoltán Spéder Bence Lada 2107 H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
109 Vaskó Norbert Vasy Oláh Róbert Róka Lada VFTS H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
110 Foltin Károly Kucsera Zsolt Lada 2101 H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
111 Radecki Mateusz Radecki Robert Lada 2107 H/4 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 2
112 Ronyecz Zoltán Varga Zoltán S.C.A.R. Ungheria Renault Clio H/4 Amatőr
114 Kiss László Bindis Zoltán Honda Civic H/4 Amatőr
116 Jóna Gábor Juhász Ákos Crash-Man Team Kft. VW Golf II 1.8 GTi H/4 Amatőr
117 Gaál Ferenc Gyenge Szandra Full Auto SE Lada 2101 H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
118 Meggyes Gábor Meggyes Evelyn Lada 2105 VFTS H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
119 Rácz Gábor Varga Tibor Főtaxi ASE Lada VFTS H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
120 Turcsik Tamás Kovács Gergely Lada 2107 H/3 Amatőr
121 Grzegorz Kozera Piotr Depa Fiat 125p H/3 Amatőr
122 Bocskor András Bocskorné Pintér Krisztina Lada VFTS H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
123 Haltiner Zsolt Gyurkovics Maria Haltiner Racing Lada VFTS H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
125 Martin Gruber Mario Wenko Rally Team Gruber Lada 2107 H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
126 Nagy Gergely Nagy Róbert Lada 2107 H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
127 Rektenwald Erik Lőwy Ervin Lada 2107 H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
128 Tamás Gyula Sztrakon Bence Car Point Service Kft. Lada 2107 H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
129 Simon György Simon Tímea Inter Europe Team Kft. Lada 2105 H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
130 Szabó Bálint Hollósi János Lada 2101 H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
131 Szendrei Péter Szendrei Endre Dynamic Rally Team Lada VFTS H/3 Amatőr,Amatőr Lada Kupa 1
132 Szőcs Attila Deák Róbert Peugeot 208 R2 H/3 Amatőr,Amatőr R2
133 Takács Gábor Takács István Peugeot 208 R2 H/3 Amatőr,Amatőr R2
134 Viszló Csaba Bán Viktor Topp Cars Rallye Team Peugeot 208 R2 H/3 Amatőr,Amatőr R2
135 Marozsán Gergő Szalontai Attila Bako Rally Team Citroën C2 R2 H/3 Amatőr,Amatőr R2
136 Madari Imre Gyöngyösi Marcell Opel Adam H/3 Amatőr
138 Pócs Gábor Kovács Zoltán Citroën Saxo H/3 Amatőr
139 Kailbach Gergely Penge Balázs Gergely Racing Team Honda Civic H/3 Amatőr
141 Maciej Karwiński Wojciech Kopkowicz Citroën Saxo H/3 Amatőr
142 Mateusz Karzynski Marcin Sladowski Matgrovp Rally Team Peugeot 106 GTi H/3 Amatőr
144 Paholik Gábor Hoferka Péter Suzuki Swift H/2 Amatőr
145 Kiss Péter Mester Ferenc PSZA Motorsport Trabant 601 H/1 Amatőr
146 Béreš Jozef Bačinsly Vojtech SK DER Rally Team Ford Sierra Cosworth H/12 Historic
147 Gerencsér Tibor Gerencsér Bernadett Kelet-Autósport Kft. Ford Sierra H/12 Historic
148 Hock Pál Hock András PSZA Motorsport Audi Quattro H/12 Historic
150 Dornai Tibor Péter Gábor S.C.A.R. Ungheria Lada 2101 H/11 Historic,Licenszes Lada Kupa 1
151 Arany István Belán Attila S.C.A.R. Ungheria Lada 2107 H/11 Historic,Licenszes Lada Kupa 1
152 Christian Bitterlich Marcel Baumann Bitterlich Renn Sport Lada VFTS H/11 Historic
153 Studer Gábor Kováts Edith Lada VFTS H/11 Historic,Licenszes Lada Kupa 1
154 Szücs Péter Czobor Zsolt S.C.A.R. Ungheria Lada VFTS H/11 Historic,Licenszes Lada Kupa 1
155 Ziółkowski Mariusz Bosek Przemek FSO Polonez 2000 H/11 Historic
156 Bedő Tamás Földesi Oszkár SZKH SE Toyota Corolla AE92 GTI H/11 Historic
157 Jancsó László Puha Titusz Schuck Motorsport Kft. Toyota Corolla 1.6 GT H/11 Historic
158 Martin Neoral Kateřina Blahoutová Skoda Favorit 136L H/11 Historic
159 Milan Blahout Strēda Hynek Skoda 130 L/A H/11 Historic
161 Tóth Tibor Bató Gábor Juhász Média Kft. VW Golf I GTI H/11 Historic
162 Kovács Puki Zsolt Kormány Norbert Lezúziusz Trabant P600 RS H/11 Historic
163 Piotr Gadomski Karol Hejny Fiat 124 Spider H/11 Historic