HunGarian Baja 2014 - Büntetések

Büntetések
Gyors Versenyző - Navigátor
#rajt.sz autó
Kat. Büntetés / oka
SS1 
GÁBOR Attila
-
#228 Klement Mosqiuto
T3
1:00:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS1 
GADASIN Boris
-
KUZMICH Alexey
#206 G-Force Proto New Line
T1_1
23:00.0
TC5 Késés - Late arrival
SS1 
KOMORNICKI Lukasz
-
GORECKI Ernest
#214 G1 Racing Chevrolet S10
T1_1
4:00.0
TC5 Késés - Late arrival
SS1 
MACHACEK Josef
-
#305 Machacek Buggy
TH
1:00.0
TC6 Késés - Late arrival
SS1 
LEEUW Marc
-
EBBERS Joel WINKEL Gert-Jan
#503 Daf CF FAV75
T4
18:00.0
TC5 Késés - Late arrival
SS1 
GADASIN Boris
-
KUZMICH Alexey
#206 G-Force Proto New Line
T1_1
3:00.0
TC4 Korai érkezés - Early arriva
SS1 
PIEC Tomas
-
PROCHACKI Gabriel
#236 Nissan Navara
T2_2
9:00.0
TC2 Késés - Late arrival
SS1 
CHOLAKOV Konstantin
-
GRANCEV Nikolay
#401 Toyota Hilux
Open
1:00.0
TC4 Korai érkezés - Early arriva
SS2 
KOMORNICKI Lukasz
-
GORECKI Ernest
#214 G1 Racing Chevrolet S10
T1_1
4:00:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS2 
SEBESTYÉN Sándor
-
CSATÓ Attila
#231 Toyota Landcruiser
T2_2
7:00.0
TC10 Késés - Late arrival
SS2 
SEBESTYÉN Sándor
-
CSATÓ Attila
#231 Toyota Landcruiser
T2_2
2:30:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS2 
KORDA Erik
-
NYÍRFÁS Julianna
#209 Nissan Qashqai
T1_1
4:00:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS4 
CHOLAKOV Konstantin
-
GRANCEV Nikolay
#401 Toyota Hilux
Open
5:00.0
TC15 Késés - Late arrival
SS4 
KNOLL Jakub
-
FIRST Jakub
#304 MD Rallye Sport Optimus
TH
1:00.0
TC15 Késés - Late arrival
SS4 
KASPAREK Tomas
-
KONCOS Miroslaw HONDA Michael
#505 Tatra T-815-2
T4
19:00.0
TC15 Késés - Late arrival
SS3a 
GADASIN Boris
-
KUZMICH Alexey
#206 G-Force Proto New Line
T1_1
2:00.0
TC12 Korai érkezés - Early arrival
SS3a 
SAEIDAN Yasir
-
LICHTEUCHTER Laurent
#230 Toyota Prado
T2_2
30:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS3a 
HANGODI Zoltán
-
#220 Klement Mosquito
T3
2:00:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS3a 
KAPOSI Zoltán
-
SZŐKE Nikolett
#224 Nissan Navara Pick Up
T1_2
4:30:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS3a 
FODOR Imre
-
MESTERHÁZI Márk
#212 Ford Ranger
T1_1
2:00.0
TC14 Késés - Late arrival
SS5a 
ULRICH Juraj
-
ULRICHOVA Daniela
#234 Ford F-150 SVT Raptor
T2_1
2:00:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty
SS5a 
TERRANOVA Orlando
-
GRAUE Bernardo
#207 Mini All4 Racing
T1_2
12:00.0
TC22 Késés - Late arrival
SS5a 
KASPAREK Tomas
-
KONCOS Miroslaw HONDA Michael
#505 Tatra T-815-2
T4
1:00.0
TC18 Késés - Late arrival
SS5a 
KOVÁCS Miklós
-
CZEGLÉDI Péter ÁCS László
#502 Scania Qualisport V8
T4
8:00.0
TC18 Késés - Late arrival
SS5a 
KOVÁCS Miklós
-
CZEGLÉDI Péter ÁCS László
#502 Scania Qualisport V8
T4
30:00.0
Meghatározott büntetés - Fixed penalty