GOBALDARU Felsőnyárád-Sajókaza Rally Sprint 2017 - MARB futam - Nevezők

No. Versenyző Navigátor Csapat Autó Kat. Kupa
SC Pacher Péter Safety Car
0000. Trencsényi József Verba Gábor Extrém Sport Team Kft. Skoda Fabia R5 Előfutó
000. Kéméndi Tibor Bodnár Attila CMT-ASE Kft. Lada 2107 Előfutó
00. Tóth Tibor Bató Gábor Juhász Média Kft. VW Golf Előfutó
0. Barnóczki Patrik Baráth Balázs East Motorsport Kft Lada VFTS Előfutó
1 Tim Gábor Timár Tamás Nissan Sunny Gti 5 MARB,2WD-P3
2 Hulman Gábor Molnár Zsolt Sopianae TSE Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
3 Bukulya István Kapás Attila North Racing Kft. Lada 2107 5 MARB,LK-P3
4 Simon György Simon Tímea North Racing Kft. Lada 2105 4 MARB,LK-P2
5 Simák Tamás Volosinovszki Mihály Simiracing Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
6 Foczkó Ákos Szegedi Máté East Motorsport Kft Lada VFTS 4 MARB,LK-P2
7 Domonkos Attila Kovács Csaba Spees Rally Team Kft. Suzuki Swift RS 3 MARB,2WD-P1
8 Hámori Balázs Doleschall István Full Autó SE Peugeot 205R 5 MARB,2WD-P3
9 Vincze Dániel Vincze Zsolt Lada 2107 4 MARB,LK-P2
10 Péli Tibor Polgár Péter Citroen C2 4 MARB,2WD-P3
11 Lezák Péter Németh Alex Lada 2101 4 MARB,LK-P2
12 Nagy Viktor Nagy Bettina CMT-ASE Kft. Lada 2107 4 MARB,LK-A2
14 Márton Ferenc Dudás István Márton East Motorsport Kft Lada 2107 4 MARB,LK-A2
15 Bodor Tamás Danis Miklós North Racing Kft. Lada 2105 4 MARB,LK-A2
16 Czékmány Norbert Kovács Zoltán Corner Rallyecross SE Lada 2105 4 MARB,LK-A2
17 Szegedi Zoltán Szegedi Krisztián CMT-ASE Kft. Lada 2107 4 MARB,LK-A2
18 Majoros Gábor Cselepák Mercédesz Lada 2104 4 MARB,LK-A2
19 Géczi László Fidrik Gergő CMT-ASE Kft. Lada 2107 4 MARB,LK-A2
20 Paulik Csaba Kuczó Zsolt Lada 2107 4 MARB,LK-A2
21 Sipos István Gyenge Szandra Full Autó SE Suzuki Swift 1,3 Gti 3 MARB,2WD-P1
22 Balogh Lajos Tóth Ádám CMT-ASE Kft. Trabant 601 3 MARB,2WD-P1
101 Szabó Attila Becskei Miklós North Racing Kft BMW Compact F2400 Licenszes
102 Szombati István Szabó Gyula North Racing Kft BMW E30 Licenszes
103 Kertész Krisztián Velezdi Eszter Just Car Transport Kft. Opel Astra OPC Licenszes
104 Porkoláb Gergő Matuscsák Dávid East Motorsport Kft. BMW E36 320i Licenszes
105 Forgács László Bartók Erik East Motorsport Kft. BMW E36 320i Licenszes
106 ZúZoo ZúZoocska CMT-ASE Kft. Opel Astra G OPC Licenszes
107 Trencsényi József Verba Gábor Extrém Sport Team Kft. Skoda Fabia R5 Licenszes
23 Szalánczi László Bodnár Fruzsina East Motorsport Kft. Lada 2105 Sprint5 Sprint,HK-2
24 Helgert Tamás Máté Zoltán BMW E36 325i Sprint5 Sprint,HK-2
25 Péter Pál Pásztor Tamás Opel Astra Sprint5 Sprint,2WD-2
26 Dombi Denis Galovics Miklós VW Golf Sprint5 Sprint,2WD-2
27 Szabó Zoltán Lubai Dénes Péter Lada 2107 Sprint4 Sprint,HK-1
28 Vass László Veres László Lada VFTS Sprint4 Sprint,HK-1
29 Béres László Kriston Balázs East Motorsport Kft. Lada 2107 Sprint4 Sprint,HK-1
30 Molnár Ádám Molnár Máté CMT-ASE Kft. Lada 21074 Sprint4 Sprint,HK-1
31 Ágoston Ádám Lámer Zoltán Skoda Felicia Sprint4 Sprint,2WD-1