Ritmus ASE eRally Team - Miskolc Rally 2020

Futamgyőzelem abszolútban és erős kezdés a Ritmus ASE eRally Team párosaitól.

Suborits Péter a WRC official eSport egyik kiemelkedő pilótája győzelemmel kezdte a szezont, jól sikerült a felkészülés és magabiztosan, nagy előnyt kiépítve nyerte meg a BuildIT Miskolc Rally 2020 versenyt.

Suborits Péter: A tesztek során sikerült egy olyan beállítást találni a kocsira, ami jól működött az összes szakaszon. A játékkal sok tapasztalatom még nem volt, így egy top 10-es eredményt tűztem ki célként. Nagyon sok gyors versenyző van/volt, élvezet volt versenyezni ellenük. Szerencsére a nagyobb hibák elkerültek, és magabiztosan autóztam. Pár szakaszt sikerült megnyerni, és a többin se maradtam el sokkal a győztes időktől, így a végén sikerült megnyerni az eseményt. Pozitív csalódás volt ez az elvárásaimhoz képest. Köszönöm a Ritmus ASE-nek, hogy képviselhettem a csapatot, továbbá köszönet és tisztelet illeti a szervezőket is, hogy létrehozták ezt a bajnokságot. Gratulálok minden célba érkezőnek, valamint Gerinek is, mivel kezdésnek ez az eredmény nagyon nem rossz, biztos vagyok benne, hogy lesz ez még sokkal jobb is.

Makai Gergely stabilan teljesítette a versenyt, a Média értékelésben 6. helyen végzett, abszolút értékelésben pedig 109. helyen a 676 induló között.

Makai Gergely: szerettem volna / magamhoz képest / egy jó eredménnyel indítani a szezont a bajnokságban, úgy érzem, ez sikerült is. Az első szakaszon jó időt mentem és ez meghozta a kellő magabiztosságot a többihez, volt pár necces szituáció, de a szerencse most nekem kedvezett és nem lett komolyabb baj belőle. Sokat kell gyakorolni, na és persze a versenyen taktikusan is kell menni, beosztani az autót, úgy mint egy igazi versenyen. Hiányzik már a valódi versenyzés, jó adrenalinlöket volt a hétvégi virtuális verseny. Gratulálok a csapattársamnak és barátomnak Petinek, titkon tudtam Én, hogy megnyeri. A rally vb-n ismertem meg személyesen, ott fotóztam Őt, illetve már a Ritmus ASE több tesztjén is jelen volt, még a Skoda Fabia R5-ben is ült. Ami még nagyon fontos, hogy azt a hatalmas munkát szeretnénk megköszönni DuEnnek és Dávidnak, amit ebbe a bajnokságba fektetnek. Hamarosan képekkel és videóval is jelentkezünk a versenyről. Várom már a következő versenyt, addig is, mindenki vigyázzon magára és #stayhomeplease! :)